FPS nasıl arttırılır?

CrAzyBoy72

Hectopat
Daha fazla  
Ailem oyun oynamamı istemediği için PC toplayamıyorum. Ekipmanım sağlam ama PC çöp. AMD HD 5500 serisi, Intel Pentium işlemcili, 8 GB RAM'li eski bir PC. Valorant'ta en düşük grafiklerde 60-70 FPS görüyor (sözde). Az da olsa FPS'i nasıl arttırabilirim? CS:GO'da ortalama kaç FPS alırım? Şimdiden teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bilgisayar özelliklerine bakarak monitörün hakkında ufak fikrim şu, 60 Hz. O sebeple o FPS değerleri gayet yeterli. İlla diyorsan ki bana daha fazlası lazım, çözünürlüğünü düşür. CS, GO da Valorant'a nazaran daha fazla FPS alacağını düşünüyorum.

Ailem oyun oynamamı istemediği için PC toplayamıyorum. Ekipmanım sağlam ama PC çöp. AMD HD 5500 serisi, Intel Pentium işlemcili, 8 GB RAM'li eski bir PC. Valorant'ta en düşük grafiklerde 60-70 FPS görüyor (sözde). Az da olsa FPS'i nasıl arttırabilirim? CS:GO'da ortalama kaç FPS alırım? Şimdiden teşekkür ederim.

Grafikleri en düşüğe alın ve daha da arttırmak istiyorsanız Very Very Low gibi modlar oluyor onları kurabilirsiniz. Bence 60-70 FPS çok da kötü değil.

Yeni konular

Geri
Yukarı