FPS nasıl arttırılır?

Oyun oynamamı isteselerdi almıştım şimdiye kadar.

Dediği her şeyi yaptım Max 90 FPS görüyorum ortalama 50.

60 Hz.

CS:GO indirdim. FPS yine düşük ama oynamayacak kadar değil. Şimdi de ranklı giremiyorum :) GTA4e kaldık.

Hocam bulaşmayın CS'ye ve Valorant'a GTA 4 oynayın miss gibi oyun.

Teşekkürler, yarın deneyeceğim.
rtx3090indirexe%100orijinalindir.com ile tabii ki.(!)
Arkadaki CPU kullanan programları kapatarak az da olsa bir yükseltme yapabilirsiniz.
Ya siteyi miningciler basmış tüm kartları indirmişler sadece gt 420 kalmış, onu indircez artık :(
İnan yapılabilecek herşeyi denedim oyun oynamamaktan başka çare kalmadı

başlatma seçenekleri: -dxlevel 81 -novid +cl_forcepreload 1 -d3d9ex -high -threads 6 -nojoy +r_drawparticles 0 -lv mat_disable_fancy_blending 1 -limitvsconst bunları yaz

windows oyun modu aç

xbox ile ilgili şeyleri kapat

denetim masası > donanım ve ses > güç seçenekleri > nihai performans

quick cpu kullanabilirsin : CPU Core Parking & Performance Optimization

razer cortex yükleyebilirsin : Game Booster For PC, Laptops | Razer Cortex 🎮

valorant ve diğer oyunlar için low specs experience free kullanabilirsin : Low Specs Experience - Ragnotechpowered

çözünürlük 800x600 yap umarım yararlı olmuştur

Boş adamsın bro.

Ailem oyun oynamamı istemediği için PC toplayamıyorum. Ekipmanım sağlam ama PC çöp. AMD HD 5500 serisi, Intel Pentium işlemcili, 8 GB RAM'li eski bir PC. Valorant'ta en düşük grafiklerde 60-70 FPS görüyor (sözde). Az da olsa FPS'i nasıl arttırabilirim? CS:GO'da ortalama kaç FPS alırım? Şimdiden teşekkür ederim.
Öncelikle eğer banka işlemleri yok ise Windows 10 Ghost Spectre geçmen öneririm.
Geçtikten sonra videolarda olan Windows performans arttırma ayarlarını yapabilirsin.
Daha sonra Valorant için tam ekran iyileştirmeleri devre dışı bırakabilirsin.

Geri
Yukarı