FPS oyun için Logitech G303 tercih edilir mi?

emirgenc

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Bilgisayar Koltuğu
Herkese merhabalar. 3 ay önce açtığım 1000 TL'ye oyuncu ekipman Tavsiyesi isimli konuya dayanarak FPS oyun için Logitech G430 kulaklık ve Logitech G710+ klavye satın aldım. İkisinden de çok memnunum, seve seve kullanıyorum. Fakat hala hangi mouse'u alacağıma karar veremedim.

Hem görsel bütünlüğün bozulmaması, set olması açısından, hem de tek bir yazılım kullanmak için mouse'u da Logitech seçmek istedim. Sizce Logitech G Daedalus Apex G303 Performans Mouse'u FPS oyun için iyi bir mouse mudur?

Aslında G502 modelini almak istiyordum fakat ellerim küçük olduğu için bu modele yöneldim. İkisi de teknik özellik açısından aynı.
Karşılaştırma fotoğrafları:
karşılaştırma.png
karşılaştırma2teknik.png
.
Yorumlarınızı bekliyorum.
İyi forumlar (y):matrix:(y)

Dosya Ekleri

• karşılaştırma.png
    karşılaştırma.png
    26,8 KB · Görüntüleme: 275
  • karşılaştırma2teknik.png
    karşılaştırma2teknik.png
    9,5 KB · Görüntüleme: 243
G303 daha çok MOBA oyunlar için tavsiye ediliyor. Ayrıca G502'deki agırlık ayarlama olayı gerçekten güzel. Çoğunlukla CS: GO oynayan biri olarak benim tercihim G502 olurdu çünku ne kadar fazla mouse ayarı varsa, elinize göre o kadar iyi ayarlarsınız ve bu da hedef almanızı geliştirir.

@kori G303 değil G302 tavsiye ediliyor. Ben G302 kullanıyorum. CS:GO oynuyorum. Bir sıkıntı çıkartmıyor. Renklendirme fazla sıkıntı değilse G302 alın derim.

G303 daha çok MOBA oyunlar için tavsiye ediliyor. Ayrıca G502'deki agırlık ayarlama olayı gerçekten güzel. Çoğunlukla CS: GO oynayan biri olarak benim tercihim G502 olurdu çünku ne kadar fazla mouse ayarı varsa, elinize göre o kadar iyi ayarlarsınız ve bu da hedef almanızı geliştirir.
Ben de öyle olduğunu biliyorum fakat dediğim gibi, ellerim küçük maalesef, G502 alırsam rahat edemem diye korkuyorum. Karşılaştırma fotoğraflarında da gördüğünüz gibi teknik açıdan neredeyse G303 ve G502'nin özellikleri aynı, G303 daha küçük sadece. Ayrıca ben MOBA için daha çok G302 tercih ediliyor diye biliyorum, ama yine de yorumunuz için teşekkürler.

@kori G303 değil G302 tavsiye ediliyor. Ben G302 kullanıyorum. CS:GO oynuyorum. Bir sıkıntı çıkartmıyor. Renklendirme fazla sıkıntı değilse G302 alın derim.
Renklendirme tabii ki sıkıntı değil fakat G303 ve G302 yi karşılaştırırsanız G302 4000 DPI'a kadar çıkabilirken G303 12.000 DPI'a kadar çıkabiliyor. Ve G303'ün içindeki sensör (PMW3366) çok iyi diye duydum.

Ben de öyle olduğunu biliyorum fakat dediğim gibi, ellerim küçük maalesef, G502 alırsam rahat edemem diye korkuyorum. Karşılaştırma fotoğraflarında da gördüğünüz gibi teknik açıdan neredeyse G303 ve G502'nin özellikleri aynı, G303 daha küçük sadece. Ayrıca ben MOBA için daha çok G302 tercih ediliyor diye biliyorum, ama yine de yorumunuz için teşekkürler.

Karıştırmışım ikisini, ama yine de G502 tavsiyemdir. El boyutu küçük olunca çok etki etmez, fazla büyük olunca etki eder. G502 ele gerçekten çok iyi oturuyor. En iyisi siz ikisini de elinize alıp test edin, en rahat geleni alın.

Karıştırmışım ikisini, ama yine de G502 tavsiyemdir. El boyutu küçük olunca çok etki etmez, fazla büyük olunca etki eder. G502 ele gerçekten çok iyi oturuyor. En iyisi siz ikisini de elinize alıp test edin, en rahat geleni alın.
Yanımdaki Vatan Bilgisayar şubesinde iki model de var, ikisini de deneyeceğim. Öneriniz için teşekkürler

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı