FPS oyun önerisi

Yunus Beştaş

Kilopat
Daha fazla  
RAM
16 Gb 3200 MHz
SSD veya HDD modeli
Samsung 980 1 TB
Ekran kartı
Rx6600
İşlemci
Ryzen5 5500
Merhaba arkadaşlar.
Öncelikle kısa bir bilgilendirme yapmam gerekiyor. 10 yıl kadar önce bir ameliyat oldum ve ameliyat sonrası bir durum oldu reflekslerim yavaşladı.
Eskiden çok iyi 1.6 oynardım. Şimdi çok iyi göremiyorum ama canım oynamakta istiyor.
Valorant, CS 2, CoD Warzone II denedim kimseyi göremiyorum tek mermi yiyorum ölüyorum.
CoD Mobile oynuyorum emülatör ile (emülatör ile girince herkes emülatör oluyor) orada bayağı iyi sayılırım.
Tek mermide ölmeyeceğim tepki verebileceğim bir öneride bulunabilir misiniz?

BF serisi olabilir ve bu yeni yeni cikmaya baslayan Squad.

BF 1 oynadım Türkiye'nin olduğu. Yok orada da Sniper illetinden bıraktım. Direkt tekleniyorum ve ben Sniper aldığımda asla denk getiremiyorum mermi çok yavaş ve aşağı hareket ediyor.

Yeni çıkan bir oyun olan The Finals e bir şans ver bence. Birazcık hızlı oyundur ancak beğeneceğini düşünüyorum.
Önerin için teşekkürler güzel gözüküyor deneyeceğim.

Yine tepki vermekte sorun yaşayabileceğiniz durumlar olabilir ama "istediğiniz sürece sakin ve yavaş oynayabileceğiniz" Escape From Tarkov var. Pata-küte oynanması epey zor bir oyun zaten. Fiyatı biraz tuzludur ama türü seviyorsanız bir şans verebilirsiniz.

Yine tepki vermekte sorun yaşayabileceğiniz durumlar olabilir ama "istediğiniz sürece sakin ve yavaş oynayabileceğiniz" Escape from Tarkov var. Pata-küte oynanması epey zor bir oyun zaten. Fiyatı biraz tuzludur ama türü seviyorsanız bir şans verebilirsiniz.

Katılıyorum.

Geri
Yukarı