FPS oyunculuğunu geliştirmek için öneriler

En iyi kullandığın silahı seç, doğru görüntü ayarları ve mouse klavye seçimi, ve oyunun nasıl oynanır kısmında biraz pratik yapmayı dene.

AimBooster
Mouse Accuracy
Gibi sitelerde oyuna girmeden önce 10-15 Dk. ısınırsan hem aimin gelişir hem elin ısınmış olur daha iyi oynarsın. Onun dışında gelişmek istediğin oyunu fazlaca oynarsan aiminin kendiliğinden geliştiğini görürsün. Son olarak kendine uygun ayarları bul fare hassasiyeti, klavye tuşları vb. profesyonel oyuncuların kullandıklarını değil kendin en rahat kullanabilidiğin şekilde ayarla.

Ne oyun oynadığına bağlı bence. Ben pubg oynuyorum fpp olarak, normalde tpp oynuyordum ama fpp ye geçtim ve oyun zorlamaya başladı bende sürekli fpp modunda oynuyorum alışmaya çalışıyorum ama bu uzun bi süre alabilir pes etmemen lazım öldüm diye yada oynayamıyorum diye bende başta oynayamıyordum yaklaşık 1.5 ayda felan alıştım daha rahat oynuyorum şu anda(benim düşüncem bu yönde pubg üzerinden gittim)

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı