FPS Oyunları için 400 TL Mouse Önerisi

Odyofil

Kilopat
Makaleler
9
Daha fazla  
Elimde 400 TL gibi bir bütçe var. Genellikle FPS tarzı oyunlar olan R6S ve PUBG oynuyorum. Aklımda da Logitech G502, Logitech G403, Razer Deathatter Elite ve Razer Basillisk var. Sizce ne almam hem fiyat açısından hem de oyunlardaki performans açından beni etkiler?

Son düzenleyen: Moderatör:
FPS oyunları için optic sensor öneriliyor. Benim önerim Zowie fareler, EC2-A alınabilir.

Zowie güzel tercih olacaktır. Tutuş şeklinize göre EC veya FK serilerine bakabilirsiniz.

Kimse Razer önermese de, Razer DeathAdder Elite çok iyi bir mouse. 2 yıldır kullanıyorum ergonomi olarak üstüne yok diyebilirim. Clickler kaliteli, RGB kendi yazılımı üzerinden ayarlanabiliyor. 2 tane makro tuşu var. İleri ve geri olarak kullanılabiliyor. Yanlarda elinizin ve parmaklarınızın terlememesi için kauçuk var ve çok iyi hissettiriyor. Elleriniz çok küçük değilse öneririm.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı