FPS oyunları için 400 TL Mouse önerisi

BlackAxe

Kilopat
Daha fazla  
Merhabalar, elim küçük, genelde rekabetçi FPS oyunları oynuyorum. Wireless olması benim için bir avantaj, kabloları çok çabuk eskitiyorum. Önerileriniz nelerdir?

Son düzenleyen: Moderatör:
400 TL'ye Wireless mouse önermem eğer mümkünse bütçenizi 500 TL'ye çıkarıp Rival 3 almanızı şiddetle tavsiye ederim 3 senedir kullanıyorum çok memnunum.

Dün İncehesap indirimlerinden evvel sorsaydınız 420TL'ye Rival3 vardı. 450TL bandında onu alıp yanına 100TL civarına mouse pad çekerseniz mouse tarafını daha düşünmezsiniz uzun süre.

elim küçük, genelde rekabetçi FPS oyunları oynuyorum. Wireless olması benim için bir avantaj, kabloları çok çabuk eskitiyorum. Önerileriniz nelerdir?
Benim de elim küçük, LOGITECH G203 kullanıyorum gayet memnunum 250 TL'ye almıştım fakat 2023'te 420 TL bandına bulabilirsiniz, kablosu da gayet iyi bir problem yaşatmadı bana. Diğer modeli olan G102'yi de alabilirsiniz neredeyse aynılar fakat fiyat farkları var.

Wireless olması benim için bir avantaj
Wireless tavsiye etmem bütçenize uygun kaliteli Wireless bulmanız zor.

Dün İncehesap indirimlerinden evvel sorsaydınız 420TL'ye Rival3 vardı. 450TL bandında onu alıp yanına 100TL civarına mouse pad çekerseniz mouse tarafını daha düşünmezsiniz uzun süre.
Rival 3 kablosuz olanı aynı kalite ve yapıda mı peki? İkinci el garantili değerlendirebilirim belki.

Rival 3 kablosuz olanı aynı kalite ve yapıda mı peki? İkinci el garantili değerlendirebilirim belki.
Rival 3 ve G102,G203 kötü fareler.

Rival 3 ve G102, G203 kötü fareler.

Dediğiniz 3 fareyi de uzunca süreler kullandım G203'ün sol Click'i 2 kere tıklamaya başladı 3 sene sonunda onun dışında beni hiç üzmediler neden böyle bir şey söylediniz anlam veremedim.

Alınabilir olduğunu düşünüyorum yakın zamanda ben de ona geçiş yapma düşüncesindeyim birkaç arkadaşımda var gayet memnunlar.

Dediğiniz 3 fareyi de uzunca süreler kullandım G203'ün sol Click'i 2 kere tıklamaya başladı 3 sene sonunda onun dışında beni hiç üzmediler neden böyle bir şey söylediniz anlam veremedim.

Alınabilir olduğunu düşünüyorum yakın zamanda ben de ona geçiş yapma düşüncesindeyim birkaç arkadaşımda var gayet memnunlar.
Fiyatına göre kötü desem daha doğru. Çift tıklama sorunu da kronik G102/203’te.

Fiyatına göre kötü desem daha doğru. Çift tıklama sorunu da kronik G102/203’te.

Yani aslında evet ben aldığımda yaklaşık 200 lira civarındaydı o zaman için iyiydi diyebilirim şu an değer mi bilmiyorum.

Geri
Yukarı