FPS oyunları için 500 TL gaming mouse önerisi

SteelSeries Rival 310
SteelSeries Rival 700
Corsair Glaive RGB
Logitech G403

Eline ve zevkine göre benim tavsiyelerim bunlar. Teşhirde görebileceğin bir yer varsa önce bir gidip bakmanı tavsiye ederim.

Gecikme durumu nasıldır? Yani çoğu kişi kablosuz kullanmak istemiyor
G900 kablosuz fareyle profesyonel oyuncu olunmaz tabusunu aşmış bir fare, 1 MS rapor hızı var yani kablolu farelerle aynı. Bence incelemelerini de izleyin.

G900 kablosuz fareyle profesyonel oyuncu olunmaz tabusunu aşmış bir fare, 1 MS rapor hızı var yani kablolu farelerle aynı. Bence incelemelerini de izleyin.
Bende bişey sorucam konuyla alakalı. Rapor hızını 125Hz ile 1000Hz arasında seçim yaptığınızda şarj durumu nasıl etkileniyor. Yani sonuç olarak şarj edilerek kullanılan bir cihaz ve aydınlatmasından her türlü seçenek pil süresini doğrudan etkileyecektir. 1000Hz'de kullandığında ortalama kaç günlük bir kullanım sunuyor? Merak ettiğim soru bu aslında :)

Bende bişey sorucam konuyla alakalı. Rapor hızını 125Hz ile 1000Hz arasında seçim yaptığınızda şarj durumu nasıl etkileniyor. Yani sonuç olarak şarj edilerek kullanılan bir cihaz ve aydınlatmasından her türlü seçenek pil süresini doğrudan etkileyecektir. 1000Hz'de kullandığında ortalama kaç günlük bir kullanım sunuyor? Merak ettiğim soru bu aslında :)
Gündüz çalışıp akşam-gece oyun oynayan biriyim. Oyun vaktim 1 saat ile 6 saat arasında değiştiği gibi bazen de sadece PS4 oynuyorum. Bu sebeplerden dolayı şarj ömrünü hiç ölçemedim desem yeridir. Dediğin ölçümü sağlıklı yapacak vaktim olursa kullanıcı incelemelerine eklerim.

500 TL'ye alınacak FPS faresi şüphesiz Razer DeathAdder Elite. Logitech istiyorsan G403 almalısın. Black Friday indiriminde Media Markt'ta Goliathus+Razer DeathAdder Elite toplam 250 TL idi gerçi indirimin bitmiş olma olasılığı yüksek. Asus ROG Gladius işini görecektir. Ama G900 alma bence fiyatını karşılamıyor bence hiçbir fare o kadar para etmez. Bu arada tabii benim zevkim ve ben stabil mağazalar (Vatan, Media Markt...) için konuşuyorum.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı