FPS oyunları için fare önerisi

Bütçe
1000tl

Youne

Hectopat
Daha fazla  
Selam arkadaşlar, yıllardır Rampage SMX-R44 Makrolu 6400DPI RGB Ledli Oyuncu Mouse Siyah Fiyatı - Trendyol modeli kullanıyorum farem çok ağır ve artık iyi hissettirmiyor yeni bir fareye geçmek istiyorum Valorant oyunu için uygun şu an kullandığım fare çok ağır bütçem 1000TL biraz ucunuda verebilirim Valorant vb. FPS oyunları için en iyi önerilerinizi bekliyorum önereceginiz fareye yabancı kalmak istemiyorum önereceğiniz fareun Valorant için fare hassasiyet bilgilerini de biliyorsanız söylerseniz sevinirim teşekkürler fingertip grip tutuş şeklim ve bilekten oynuyorum.

Son düzenleme:
Selam arkadaşlar, yıllardır Rampage SMX-R44 Makrolu 6400DPI RGB Ledli Oyuncu Mouse Siyah Fiyatı - Trendyol modeli kullanıyorum farem çok ağır ve artık iyi hissettirmiyor yeni bir fareye geçmek istiyorum Valorant oyunu için uygun şu an kullandığım fare çok ağır bütçem 1000TL biraz ucunuda verebilirim Valorant vb. FPS oyunları için en iyi önerilerinizi bekliyorum önereceginiz fareye yabancı kalmak istemiyorum önereceğiniz fareun Valorant için fare hassasiyet bilgilerini de biliyorsanız söylerseniz sevinirim teşekkürler.
Elinizin boyu ve tutuş şekliniz nedir?

Fingertip grip olması lazım galiba, ve bilekten oynuyorum kullanıyorum fareyi

hocam bilgim yok boyu hakkında fakat çok büyük bir ele sahip değilim
Eliniz küçükse, Razer Markasının "mini" mouse modellerine bakabilirsiniz.

Ayrıca aldığınızı mouse'da oyun içi hassasiyeti vs. Kendinize göre ayarlamalısınız. Hazır ayar diye bir şey yok.

Eliniz küçükse, Razer Markasının "mini" mouse modellerine bakabilirsiniz.

Ayrıca aldığınızı mouse'da oyun içi hassasiyeti vs. Kendinize göre ayarlamalısınız. Hazır ayar diye bir şey yok.
hocam çok küçük değil aktif kullandığım mause 40mm x 68mm x 122mm

Küçükse, Viper mini olabilir. 118mm veya prime mini bakılabilir. Veya, G-Wolves Skoll Mini Sk-s Ultra Hafif Oyuncu Mouse - Beyaz Fiyatı, Yorumları - TRENDYOL elinize uyanı seçin.
ustam bahsettiğin mause 50gram bir mause, aktif kullandığım mause 152gram sizcede bu geçiş çok büyük bi fark değil mi 😅

Geri
Yukarı