FPS oyunları için fare önerisi

Bütçe
100 ₺ 200 ₺
Bütçenin biraz üzerinde ama kesinlikle pişman olunmayacak bir mouse bırakıyorum,aklınızda bulunsun.
Bloody V7MA
Bunu arkadaşım kullanıyor görüntüsüne bakınca çok da iyi gözükmüyor ama iyi mause herhalde çoğu kişi önerdiğine göre. Bloody bildiğim bir marka olmadığından çok güven vermiyor.

Bunu arkadaşım kullanıyor görüntüsüne bakınca çok da iyi gözükmüyor ama iyi mause herhalde çoğu kişi önerdiğine göre. Bloody bildiğim bir marka olmadığından çok güven vermiyor.
Marka olarak kötü değil de bu modeli pek iyi değil. Hem o fiyata çok daha iyilri var. Alınmaz.

Sanırım Razer Viper Mini olacak gibi, veya Corsair Katar Pro, bu ikisi arasındayım şu an. Tabii mağazadan almak daha mantıklı aynı zamanda el testi de yapmış olurum. Hangisi uygun ise onu alırım. Fareyi sinirlenip de masaya vuranlardan değilim o yüzden kullanım ömrü açısından 5-8yıl kadar kullanıyorum. Uzun vadeli alacağım için en iyisi hangisi ise onu almak istiyorum.
İnce hesap cuma gecesi indirimlere bu fareler sıklıkla geliyor mu bilginiz var mı?

Tamamdır arkadaşlar, bu ikisi arasında bir araştırma yapacağım. Razer Viper Mini veya Corsair Katar Pro. Cevaplar ve yönlendirmeler için teşekkürler. Umarım konuyu gören başka arkadaşlara da bu konu yardımcı olmuştur. Bu günlerde her şey çok pahalı en uygun hangisiyse onu almaya çalışıyoruz.

Tamamdır arkadaşlar, bu ikisi arasında bir araştırma yapacağım. Razer Viper Mini veya Corsair Katar Pro. Cevaplar ve yönlendirmeler için teşekkürler. Umarım konuyu gören başka arkadaşlara da bu konu yardımcı olmuştur. Bu günlerde her şey çok pahalı en uygun hangisiyse onu almaya çalışıyoruz.
Viper Mini Katar Pro´dan daha iyi bir mouse. İmkanınız varsa Viper Mini alın.

Viper Mini katar pro´dan daha iyi bir mouse. İmkanınız varsa Viper Mini alın.

Razer ilk defa kullanacağım bir marka olacak. Corsair bildiğim bir marka olduğu için gözüm sürekli o tarafa doğru yöneliyor. Corsair Void Pro kulaklık kullanmıştım, aynı kalitenin mouse için de geçerli olduğu yönündeyim. Razer markasına fazlaca uzak olduğum için henüz nasıl bir karar vermem gerektiğinden emin değilim.

Geri
Yukarı