FPS oyunları için fare önerisi

• Konuyu başlatan Dosmi
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 11
  • Görüntüleme 148

Dosmi

Centipat
Daha fazla  
Razer Viper Mini farem az once bozuldu ve yeni bir mouse bakiyorum. Eskiden arastirma yapmadan tipine bakarak aldigim icin teknolojik esyalarimi inanilmaz kronik sorunlu bir mouse almisim. FPS oyunlari dahil her turden oyunu gunde 9-10 saate cikabilen uzunluklarda oynuyorum ASUS ROG Keris almayi dusunuyorum. Farkli onerilere de acigim.

Razer Viper Mini farem az once bozuldu ve yeni bir mouse bakiyorum. Eskiden arastirma yapmadan tipine bakarak aldigim icin teknolojik esyalarimi inanilmaz kronik sorunlu bir mouse almisim. FPS oyunlari dahil her turden oyunu gunde 9-10 saate cikabilen uzunluklarda oynuyorum ASUS ROG Keris almayi dusunuyorum. Farkli onerilere de acigim.
bütçen 1000 civarı ise glorius model o
500 civarı ise razer death adder esential
dahada aşşağı ise google a mouse yazarak bulabileceğiklerinden iyi olmaz

Viper Mini'ye kronik sorunlu deyip Keris'i beğenmek de bir garip. Bütçen nedir?

2000 TL civari. Vallahi Keris'le alakali 1-2 tane sikayet gordum forumlarda. Viper Mini icin ise yuzlerce var. 3 farkli arkadas olarak ayni sorunla karsilastik vallahi.

bütçen 1000 civarı ise glorius model o
500 civarı ise razer death adder esential
dahada aşşağı ise google a mouse yazarak bulabileceğiklerinden iyi olmaz
Keris bunlardan kotu mu gercekten?

2000 tl civari

2000 TL civari. Vallahi Keris'le alakali 1-2 tane sikayet gordum forumlarda. Viper Mini icin ise yuzlerce var. 3 farkli arkadas olarak ayni sorunla karsilastik vallahi.

Keris bunlardan kotu mu gercekten?

2000 tl civari
Bunu öneririm.

Bunu öneririm.
Kerisi neden onermediniz peki? 600 lira daha ucuz ve cok daha şık duruyor.

Bunu öneririm.

O önerdiğin mouse iğrenç ve rezil bir mouse 3 sene kullandım 1 haftada bir tamire götürdüm o derece iğrenç sakın alma bu adamın önerdiklerini de ciddiye alma zaten sen G300s al keyfine bak.

Kerisi neden onermediniz peki? 600 lira daha ucuz ve cok daha şık duruyor.
Sensör kalitesi daha düşük ve kronik sorunlu.

O önerdiğin mouse iğrenç ve rezil bir mouse 3 sene kullandım 1 haftada bir tamire götürdüm o derece iğrenç sakın alma bu adamın önerdiklerini de ciddiye alma zaten sen G300s al keyfine bak.
Tamam.

Yeni konular

Geri
Yukarı