FPS oyunları için fare önerisi

MEHMET TAS YT

Centipat
Daha fazla  
Merhaba, başlıktan da gördüğünüz gibi bir oyuncu faresi lazım. DPI'ı güzel ve yüksek, tam bir FPS oyununu profesyonel oynatacak şekilde bir Mouse'ye ihtiyacım var. Macro tuşları ve hafif olacak şekilde olursa sevinirim. Fiyat önemli değil, sadece mistik fiyatlara örneğin 5000TL gibi fiyatlara çıkmadığımız sürece sorun yok.

Oyunlar: Valorant CS:GO

Son düzenleyen: Moderatör:
Logitech G Pro X Superlight kullanabilirsin bence, gerçekten FPS oyunları için çok fazla kaliteli bir mouse.

Merhaba, başlıktan da gördüğünüz gibi bir oyuncu faresi lazım. DPI'ı güzel ve yüksek, tam bir FPS oyununu profesyonel oynatacak şekilde bir Mouse'ye ihtiyacım var. Macro tuşları ve hafif olacak şekilde olursa sevinirim. Fiyat önemli değil, sadece mistik fiyatlara örneğin 5000TL gibi fiyatlara çıkmadığımız sürece sorun yok.

Oyunlar: Valorant CS:GO
Razer Deathadder V3 pro

Bu mouse yi birçok kişi önerdi ve çok iyiymiş onun dışında bir de Razer Basilisk Ultimate öneren olmuştu ama Logitech biraz daha iyi gibi araştırmaya devam ediyorum
Superlight ciddi iyi, oyun oynamıyorum uzun zamandır fakat ara vermemiş olsam kesin alırdım.

Deathadder V3 Pro ergonomi kralıdır. Her zaman en hafifi en iyisi değildir.

Yeni konular

Geri
Yukarı