FPS oyunları için kafa bantlı kulaklık önerisi

Hyperx Stringer Core kesinlikle öneririm arkadaşım da kullanmıştım ben de cidden çok rahattı.Bu arada hocam hangi işle ilgileniyosunuz ?
CS:GO Knight online vs. hangisi denk gelirse ondan para kazanıyorum. Fakat CS:GO beni tüketiyor :) Stringer core alırsam eğer wireless olan modelini almayı düşünüyorum. Biraz kalitesiz iade ettim çok hafifti gibi yorumlar atmışlar. Siz ne düşünüyorsunuz uzun kullanım için? Gamepower medusa için yorum yapmam gerekirse tek şikayetim kulağımda yara yapmasıydı pedlerinden kaynaklı. +10 saat kullanabilirim bir ay boyunca. Şu anlık için geçerli değil fakat önümüzdeki ay mümkün.

Hafifliğine gelecek olursak, hafif olması benim aradığım bir özellik zaten. G933 kullandım şu an kenarıda duruyor. 3 saatte baş ağrısı yapmıştı medusaya geçmiştim. Özellikle uzun sürede kulak, baş ağrısı yapmaması gerekiyor pedleri iyi kötü hallederim diye düşünüyorum.

CS:GO Knight Online vs. hangisi denk gelirse ondan para kazanıyorum. Fakat CS:GO beni tüketiyor :) stringer Core alırsam eğer Wireless olan modelini almayı düşünüyorum. Biraz kalitesiz iade ettim çok hafifti gibi yorumlar atmışlar. Siz ne düşünüyorsunuz uzun kullanım için? Gamepower Medusa için yorum yapmam gerekirse tek şikayetim kulağımda yara yapmasıydı pedlerinden kaynaklı. +10 saat kullanabilirim bir ay boyunca. Şu anlık için geçerli değil fakat önümüzdeki ay mümkün.

Ahh be ben de önceden CS'de skinlerle falan kazanırdım özledim o zamanları. Kulaklığa gelince de uzun kullanımı ben 2 saat falan kullanmıştım rahattı ama 8-10 saatte nasıl olur bilmiyorum ne yalan söyleyeyim. Ama genel olarak gayet güzel bir kulaklık.

Bu bütçedeki çoğu kulaklığın rahat olduğunu düşünüyorum. Mağazalarda deneme imkanınız varsa denemenizi öneririm. İtopya'da cloud2 var.

Bu bütçedeki çoğu kulaklığın rahat olduğunu düşünüyorum. Mağazalarda deneme imkanınız varsa denemenizi öneririm. İtopya'da cloud2 var.
Karamanda yaşıyorum malesef deneme imkanım yok :/ Keşke olsa dener bi tane alır keyfime bakardım. Ayrıca 250-300 bin insan yaşıyor ve ülkeye oranla en zengin şehirlerden ilk 20 de olduğu halde neden hala bir tane bile teknoloji mağazası açılmadı inanın bilmiyorum.

Karamanda yaşıyorum malesef deneme imkanım yok :/ Keşke olsa dener bi tane alır keyfime bakardım. Ayrıca 250-300 bin insan yaşıyor ve ülkeye oranla en zengin şehirlerden ilk 20 de olduğu halde neden hala bir tane bile teknoloji mağazası açılmadı inanın bilmiyorum.
Haklısınız :( deneme imkanınız olmasa bile incelemeleri izleyip aldığınızda pişman olacağınızı düşünmüyorum.

Logitech G335 veya G733 isteklerini karşılıyor gibi.
Sizin önerinizle G335 almayı düşünüyordum. Fakat G335 araştırırken G435 önerdiklerini gördüm. Sizce G435 de aynı rahatlığı hissettirir mi? Performans olarak daha iyi olduğunu söyledikleri için soruyorum. 1250₺ 'ye satan bir mağaza buldum ve sipariş etmeyi düşünüyorum şu an. Birde G335 ve G435 de neodymium mıknatısı olmaması sorun teşkil eder mi? Yani bu fiyata mıknatıslı kulaklıklar da var. Benim eski kulaklığımda olmamasına rağmen donanımsal olarak çok memnundum. Yani olmaması aşırı bir dezavantaj mıdır?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı