FPS Oyunları için Wireless Mouse önerisi

Bütçe
1500

blackbirb

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, yeni PC toplayacağım ve ekipmanlarımı da yenilemek istiyorum. Tercihim Wireless olması daha önce kullandığım fareler SteelSeries sensei RAW, Zowie EC2-a ve en son SteelSeries Rival 600. Aklımdaki fareler;
Glorious mow
HyperX haste Wireless
Razer Viper Mini
Endgame XM1r
Logitech G PRO X superlight
G PRO X superlight kullanan var ise gerçekten iyi mi deneyimlerini bilmek isterim, oynadığım oyunlar %70 FPS %30 Single oyunlar. Sizin de saydığım fareler arasında kullandığınız ya da sevdiğiniz varsa görüşlerinizi merak ediyorum, fare tutuşum Palm-Claw hibrit arası şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
G PRO X size uygun fakat bence Switch değişimi şart.
Switch yerine Skatez daha şart.

Merhaba arkadaşlar, yeni PC toplayacağım ve ekipmanlarımı da yenilemek istiyorum. Tercihim Wireless olması daha önce kullandığım fareler SteelSeries sensei RAW, Zowie EC2-a ve en son SteelSeries Rival 600. Aklımdaki fareler;
Glorious mow
HyperX haste Wireless
Razer Viper Mini
Endgame XM1r
Logitech G PRO X superlight
G PRO X superlight kullanan var ise gerçekten iyi mi deneyimlerini bilmek isterim, oynadığım oyunlar %70 FPS %30 Single oyunlar. Sizin de saydığım fareler arasında kullandığınız ya da sevdiğiniz varsa görüşlerinizi merak ediyorum, fare tutuşum Palm-Claw hibrit arası şimdiden teşekkürler.
Haste Wireless 1500 edecek bir mouse değil. MOW iyi bir fare değil. Viper Mini bu bütçede düşünülmez. Xm1r kullanıyorum, sorularınızı alabilirim. Xm1r ile GPX arasında bir seçim yapın.

Switch yerine skatez daha şart.

Haste Wireless 1500 edecek bir mouse değil. Mow iyi bir fare değil. Viper Mini bu bütçede düşünülmez. XM1r kullanıyorum, sorularınızı alabilirim. XM1r ile gpx arasında bir seçim yapın.

Kablosu sorun teşkil ediyor mu? GPX ile arasında seçim yapın demişssiniz siz aldığınız zaman aklınızda GPX tercih ediyor muydunuz?

Tabii ki eğer G PRO X Superlight alırsam Kailh GM 8.0 ve Wraith skatez taktıracağım, Switch konusunda fikrimi değiştirebilirim belki.

Ben Wireless mousetan geçtim, kablosunu hissettirmedi. Beklediğimden çok daha iyiydi kablo. Yapı kalitesi çok memnun etti. GPX mi bu mu ben bile karar vermekte zorlanıyorum. Wireless istiyorsanız, kablo ile uğraşmayım, masam temiz olsun derseniz tabii ki GPX.

Yeni konular

Geri
Yukarı