FPS oyunları nasıl daha iyi oynanır?

asmsrm

Decapat
Daha fazla  
Herkese merhaba. FPS oyunlarında nasıl daha iyi olabilirim? 400 saate yakın BF 1 oynamama rağmen hâlâ istediğim gibi oynayamıyorum. Çok fazla ölüyorum FPS oyunlarında, nasıl daha az ölebilirim ve daha fazla skor elde edebilirim?

Millet hayatsız hocam son 2 haftada 120 saat falan görüyorum sürekli. Monitörün hzi de önemli rakip seni daha önce görüyor olabilir milisaniyeler önemli oluyor FPS'te. Ve maça girmeden önce bol bol movement ve aim çalış. Movement aimden bile önemli bu arada peeklerin peek zamanlaman vs. hep aynı hareketleri yapmamaya çalış. Bir pozisyona girerken aklında tek değil 2 3 fikir olsun. Bir şeye çok odaklanma ezber bombalar hareketler değil hissettiğine at vs. hepsi zaman işi aslında 400 saat Online FPS oyunu için fazla değil ortalamaya yakın bir sayı yani çok dert etme gelişirsin.

Hocam öncelikle Valorant Zula CS gibi oyunlarda iyi olmak için bayağı bir zamanını vermen gerekiyor örneğin Valorant'ta plat ya da yücelik olmak istiyorsan bayağı fazla oynaman lazım özellikle hileler çok artınca zevki kalmıyor o yüzdende bayağı vaktini harcayacaksın.

Geri
Yukarı