FPS oyunları ve genel kullanım için kablosuz mouse önerisi

FatihE55

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, başlıkta yazdığım gibi yeni bir mouse arayışı içerisindeyim. 19 cm civarı elim, relaxed claw tutuş şeklim var. Bütçe olarak bir sınırım yok. Viper V2 Pro çok hoşuma gidiyor memnun kalır mıyım bir sıkıntısı var mı? Onun dışında Lamzu Atlantis, Ninjutso Sora'yı falan da beğeniyorum ancak çok güvenemiyorum markalarından dolayı. Logitech G502 Lightspeed ve Viper Ultimate'i de genel olarak beğeniyorum ancak çok bir bilgim yok. Tavsiyelerinize açığım şimdiden çok teşekkür ederim.

Logitech farelerinden uzak durun hocam. Razer viper v2 pro şuan 3000 civarında Lamzu Atlantis ise 2300. Açıkçası aradaki fiyat farkı hiç değmez. Lamzu hakkında sorun yaşayan görmedim hiç o yüzden güvenebilirsin. Kendim de Lamzu kullanıyorum. 3395 sensörü var bu sensör motion sync teknolojisini de kullanıyor. 3395 razer dışında herhangi bir firmanın kullanabileceği en üst sensördür, razer en üst sensörü kendi teknolojileri ile daha üst bir kademeye çıkarıyor. Örnek olarak 3395'in IPS değeri 650 iken Razer focus pro'nun 750. Bunu hissetmezsiniz 3395 mükemmel bir sensör. Motion sync ise daha keskin bir performans almanızı sağlıyor, 3395 sensörünün bir teknolojisidir. Switch olarak huano blue shell pink dot kullanıyor, en iyi mekanik switchlerden. Claw tutuş için en iyi şekle sahip, 55 gr ağırlığı da gayet yeterlidir.

Hayır, Viper V2 Pro'dan daha iyi bi' mouse sadece Razer da V3 Pro var denilebilir.

Anladım ancak da V3 Pro'ya ben çok ısınamadım ondan bilemiyorum.

Logitech farelerinden uzak durun hocam. Razer Viper V2 Pro şu an 3000 civarında Lamzu Atlantis ise 2300. açıkçası aradaki fiyat farkı hiç değmez. Lamzu hakkında sorun yaşayan görmedim hiç o yüzden güvenebilirsin. Kendim de Lamzu kullanıyorum. 3395 sensörü var bu sensör Motion Sync teknolojisini de kullanıyor. 3395 Razer dışında herhangi bir firmanın kullanabileceği en üst sensördür, Razer en üst sensörü kendi teknolojileri ile daha üst bir kademeye çıkarıyor. Örnek olarak 3395'in IPS değeri 650 iken Razer focus Pro'nun 750. bunu hissetmezsiniz 3395 mükemmel bir sensör. Motion Sync ise daha keskin bir performans almanızı sağlıyor, 3395 sensörünün bir teknolojisidir. Switch olarak Huano Blue Shell pink dot kullanıyor, en iyi mekanik Switch'lerden. Claw tutuş için en iyi şekle sahip, 55 gr ağırlığı da gayet yeterlidir.

Evet hocam çok hoş ve kaliteli duruyor ancak 2300 vermişken biraz daha ekleyip V2 Pro alasım geliyor bilemedim.

Yeni konular

Geri
Yukarı