FPS oyunlarında aim nasıl geliştirilir?

Merdo44

Kilopat
Daha fazla  
Dostlar merhaba. FPS oyunları oynuyorum. Call of Duty oynuyorum? Nasıl aim geliştirebilirim nasıl oyunlarda super oynayabilirim acaba.
Hep oyunlarda ölüyorum bende oyunlarda iyi oynamak istiyor? Nasıl aim geliştirebilirim. Oyunun maplerini öğrenebilirim acaba bilgisi olan varsa söylebilirim bende. Oyunlarda iyi oynamak istiyorum, oyunun scoreboardlarında 1 olmak istiyorum.

Kullandığım: DPI 800 sensi bulamadım Call of Duty oyunlarında.

DPI ve sensitivy kişiden kişiye değişir, rahat olduğunuz mouse ayarlarını yapın. Oyundaki mapleri öğrenirseniz düşmanın nereden geleceğini de hayal edebilirsiniz. Aim önemli fakat taktikleri bilmek daha önemli.

Tecrübe önemli, bol bol maç atman gerek. Call of Duty hızlı oyun bekleme, koşarak oyna hızlı oyuna alışman gerek.

Aim geliştirme uygulmaları işe yarıyor mu acaba?

Aim labs nedir işe yarıyor mu FPS oyunlarında.
CoD'da aim lab işe yaramaz şahsi görüşüm, 15 senedir cs oynarım sürekli maç attım tecrübe kazandım. CoD olayı başka hızlı olman gerek yavaş oyun oynarsan ölürsün. YouTube'de CoD maçlarını izle hepsi hızlı oynar.

CoD'da Aim Lab işe yaramaz şahsi görüşüm, 15 senedir CS oynarım sürekli maç attım tecrübe kazandım. CoD olayı başka hızlı olman gerek yavaş oyun oynarsan ölürsün. YouTube'da CoD maçlarını izle hepsi hızlı oynar.

CoD maçları Controller oynuyorlar klavye mouse olmadığı için anlaşılmıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı