FPS testi videosu için oyun önerisi

Makaleler
3
Yer
Adana
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Aklıma böyle bir video çekmek geldi. Güncel sürücülerle ne kadar FPS alınabildiğini göstermek için. Şu an bilgisayarda olan ve çekmeyi düşündüğüm oyunlar şunlar:

CS:GO,
GTA V,
Fortnite,
Minecraft (shader),
Minecraft,
PES 2020,
ETS 2,
LoL,
Tft.

F1 2018'im de var ama güncel olmadığı için pek yanaşmadım. PES 2020'yi de 2021 ile aynı olduğu için koydum.

Sahip olduğum oyunlar bunlar. Sizden istediğim maksimum 20-25 GB olan ve oyuncusu fazla olan oyunlar. Şimdiden teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Aklıma böyle bir video çekmek geldi. Güncel sürücülerle ne kadar FPS alınabildiğini göstermek için. Şu an bilgisayarda olan ve çekmeyi düşündüğüm oyunlar şunlar:

GTA V,
Fortnite,
Minecraft (shader),
Minecraft,
PES 2020,
ETS 2,
LoL,
Tft.

F1 2018'im de var ama güncel olmadığı için pek yanaşmadım. PES 2020'yi de 2021 ile aynı olduğu için koydum.

Sahip olduğum oyunlar bunlar. Sizden istediğim maksimum 20-25 GB olan ve oyuncusu fazla olan oyunlar. Şimdiden teşekkür ederim.

Kanka çok sağlıklı bir içerik olduğunu söyleyemeyeceğim ama kesinlikle Battlefront 2 çekmelisin hem Epic'te bedava oldu oyun 90 GB falan olduğu için indirmekte kararsız olan birçok kişi var.

Kanka çok sağlıklı bir içerik olduğunu söyleyemeyeceğim ama kesinlikle Battlefront 2 çekmelisin hem Epic'te bedava oldu oyun 90 GB falan olduğu için indirmekte kararsız olan birçok kişi var.
Evet mantıklı ama 90 GB olduğu için olmaz.

Bir düşündüm de videoyu yarın çekeceğim için o zamana yüklenir. Listeme koyayım.

GTA V,
Fortnite,
Minecraft (shader),
Minecraft,
PES 2020,
ETS 2,
LoL,
Tft.

Bence bunlar basit oyunlar, yeni sistem almak isteyen birisi daha ağır yeni nesil oyunlara yönelecektir, ama yer sorunu var ise bunlar da gayet yeterli, bir RDR2, CP2077 fena olmazdı.

Bence bunlar basit oyunlar, yeni sistem almak isteyen birisi daha ağır yeni nesil oyunlara yönelecektir, ama yer sorunu var ise bunlar da gayet yeterli, bir RDR2, CP2077 fena olmazdı.
Hocam seçtiklerim dünyada en çok oynanan oyunlar. Bence 5500XT'li sistem alan 10 kişiden 9'u bu oyunlardan birini oyunuyordur.

Peki sizce Cyberpunk 2077 mi, Battlefront 2 mi? Cyberpunk alacak param yok, bu durumda crack yüklemem gerekecek ama Battlefront 2'de öyle bir durum yok.

Battlefront 2 ile beraber bir oyun daha yükleyebilirim. Herhalde RDR 2 olmaz bu oyun. 120 GB falan.

Hocam seçtiklerim dünyada en çok oynanan oyunlar. Bence 5500Xt'li sistem alan 10 kişiden 9'u bu oyunlardan birini oyunuyordur.

Peki sizce Cyberpunk 2077 mi, Battlefront 2 mi? Cyberpunk alacak param yok, bu durumda crack yüklemem gerekecek ama Battlefront 2'de öyle bir durum yok.

Battlefront 2 ile beraber bir oyun daha yükleyebilirim. Herhalde RDR 2 olmaz bu oyun. 120 GB falan.

Evet dünyada en çok oynanan oyunlar ama bilgisayar alırken LoL performansına bakmalarına gerek duymayabilirler.
Battlefront 2 bence çünkü oyun yeni ücretsiz oldu insanlar yüklemeden önce bilgisayar performaslarına bakmak ister, bir de CP2077 crackte birkaç FPS kaybolabilir ve şu anlık gerek yok gibi.

Yeni konular

Geri
Yukarı