Çözüldü FPS ve gecikme için indirilen Regedit virüs mü?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

cemoleos

Decapat
Daha fazla  
Ben bir FPS vs ping için iyi olduğu söylenen bir regedit indirdim ve beğenmedim ancak geri alma seçeneğine tıkladığımda bir şey oldu mu bilmiyorum. Ping kısmını eskiye getirdim ancak FPS kısmı düzelmedi. Steam'i yani CS:GO için Steam'i sildim ve tarama yaptım ancak Kaspersky tarama yaparken durdurdu ve açılmadı. 1-2 kere oldu bu olay, sonra açıldı ancak hala virüs var mı emin değilim. PC'de her şey normal gibi ama o ayarı nasıl sileceğim?

Çözüm
Kayıt defterini varsayılan ayarlara getirmen için temiz kurulum yapman lazım.

Nasıl yapacağım?
Artık Kaspersky sapıtıyor 2 -3 kere kendini kapatıp açıyor. Ve artık abonelikte sorun var diyor ama Kaspersky ve bir şey indiriyor.

Ekran Alıntısı.PNG

Ve antivirüs yine kapandı.

Virüsü antimalware sildi. Teşekkürler.
Ben bir FPS vs ping için iyi olduğu söylenen bir regedit indirdim ve beğenmedim ancak geri alma seçeneğine tıkladığımda bir şey oldu mu bilmiyorum. Ping kısmını eskiye getirdim ancak FPS kısmı düzelmedi. Steam'i yani CS:GO için Steam'i sildim ve tarama yaptım ancak Kaspersky tarama yaparken durdurdu ve açılmadı. 1-2 kere oldu bu olay, sonra açıldı ancak hala virüs var mı emin değilim. PC'de her şey normal gibi ama o ayarı nasıl sileceğim?

Nasıl yapacağım?
Artık Kaspersky sapıtıyor 2 -3 kere kendini kapatıp açıyor. Ve artık abonelikte sorun var diyor ama Kaspersky ve bir şey indiriyor.

Ekran Alıntısı.PNG

Ve antivirüs yine kapandı.

Virüsü antimalware sildi. Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı