FPS yüksek ama kasıyor

fps 200-300 arası hz 144 ayarladım ama oyun akıcı değil kasıyo ekran kartı falan da güncel yardım ederseniz çok sevinirim

Fortnite yada wrc 7 de FPS 200 üstünde olduğu zaman 1-2 dakika sonra oyun kitleniyor ve pc de kitleniyor bu neden kaynaklanıyordur ? nasıl çözerim ?

Arkadaşlar bende de aynı sorun var Zula, Minecraft, World of Tanks ve CS:GO bunların hepsinden 90 ve üstü FPS alıyorum ama oyun akıcı değil arada tearing ve FPS düşmesi oluyor ve oyunların akıcılığı 30 FPS gibi laptop ekranı 60 Hz Windows 10'a attığım zaman PC'yi gelişmiş görüntü seçenklerindeki monitör Hertz'i 60 Hz değil 59.989 Hz oldu o zamandan beri böyle bir akıcılık sorunum var reset atmak da istemiyorum 60 Hz dr yapamıyorum V-Sync denediğimdede bir işe yaramıyor aynı akıcılık değeri oluyor sebebi nedir driverlarda güncel bu arada.

Selamünaleyküm bende de bu sorun vardı, gittim yeni ses sürücüsü indirdim eskisini sildim.
selamün aleyküm beyler bendede bu sorun vardı , gittim yeni ses sürücüsü indirdim eskisini sildim windows 10 için linkinide buraya bırakayım benim sorunum geçti inş sizinkide geçer https://www.gezginler.net/indir/realtek-hd-audio-driver.html bilgisayarınız kaç bitse onu indirin beyler , onada şöyle bakabilirsiniz windows arama çubuğuna bu bilgisayar yazın ve girin,boş beyaz bir yere sağ click basın ve özelliklere tıklayın orda sistem türünde kaç bit olduğu yazar . Yardımcı olabildiysem ne mutlu bana iyi günler bb

Yeni konular

Geri
Yukarı