Ferrit nüve kullanan var mı bir etkisi oluyor mu bu duruma. Başka forumlarda gördüm bazıları işe yaradığını söylüyor emi/rfi korumaları HDMI kablolarında da bu ferritlerden olduğunu gördüm ucuz olduğu için birkaç adet alıp denemek istiyorum.

Ferrit nüve kullanan var mı bir etkisi oluyor mu bu duruma. Başka forumlarda gördüm bazıları işe yaradığını söylüyor emi/rfi korumaları HDMI kablolarında da bu ferritlerden olduğunu gördüm ucuz olduğu için birkaç adet alıp denemek istiyorum.
Etkisi olmuyor. Hatta daha kötü yapıyor.

Abiler benim sorunum rx 6600 ekran kartım var yeni işlemci almıştım ryzen 5 5500 ve gigabyte b550m anakart ilk gün çok akıcıydı sonraki günler çok kötü oldu akıcılık gitmişti işlemciyle anakartı iade edip 5600 modelini ve msi b450m aldım inşallah düzelir

Abiler benim sorunum RX 6600 ekran kartım var yeni işlemci almıştım Ryzen 5 5500 ve Gigabyte B550M anakart ilk gün çok akıcıydı sonraki günler çok kötü oldu akıcılık gitmişti işlemciyle anakartı iade edip 5600 modelini ve MSI B450M aldım inşallah düzelir.

B550 alsaydın keşke anakartı.

Benim sorunum nvidia ekran kartı 1050ti kullanırken 50 fpsde akıcıydı sonra amdye geçtim şuan ryzen 5 5600 işlemcide aldım fakat 50 fpsde mesela 20 30 fps gibi o akıcılık yok o zaman 50 60 fps alırken hatırlıyorum o kadar akıcıydıki 144 fps gibiydi gtada

Çözen var mı

Ben de antalya konyaaltından Muğla ya taşınınca başladı immo 3 440 rr dan düştüm diamondlarane kadar alt f4 çektim bilseniz bu sorun yüzünden yeni pc aldım 70 k ya yine aynı sorun muğlaya taşındığım güne lanet olsun

Son düzenleme:
Çözen var mı?

Ben de Antalya konyaaltından Muğla'ya taşınınca başladı immo 3 440 rrdan düştüm diamondlarane kadar alt F4 çektim bilseniz bu sorun yüzünden yeni PC aldım 70 k ya yine aynı sorun Muğla'ya taşındığım güne lanet olsun.

Hocam yanlış bilmiyorsam ekran kartının frekansı oyuna yüksek geldiği için görütüde takılmalar oluyordu sadece Riot oyunlarında sanırsam bir arkadaş MSI Afterburner'dan frekansı düşürünce kaymak gibi olduğunu söylemişti.

FreeSync özelliği yok, monitör Hz değerin eşit veya yüksek FPS alamadığınız için bilgisayar monitöre yetişemiyor, monitör görüntüyü akıcı veremiyor.

Alakası yok hocam bu arada özellikle laptoplarda FPS yüksek olmasına rağmen görüntüde sadece Valorant'ta oluyor bu arada takılıyormuş gibi hissediyorsunuz bunun çözümünü bir arkadaş bulmuştu MSI Afterburner'tan ekran kartı frekansını düşürünce düzeldiğini söylemişti. Sizin dediğiniz şey yırtılma olarak ortaya çıkar takılıyormuş hissi vermez.

Yeni konular

Geri
Yukarı