FPS yükseltmek için Custom Windows önerisi

wibonsue

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar Valorant'ta immortal olursam yeni bilgisayar alınacak. Şu anda Platin 3'üm ama ekranım 75Hz ve ben ortalama 50 55 FPS alıyorum hatta arada 30'a kadar düştüğü oluyor.
FPS'im yüksek olması gerek bunun için bir aralar Custom işletim sistemleri duymuştum belleği az kullanan vs. önerebilir misiniz?
Laptopumun özellikleri:
i5 7200U.
NVIDIA GT 920M 2 GB.
4 GB DDR4 2133MHz Single Channel.
120GB SSD.
Laptop ASUS.

Custom Windows kesinlikle önermiyorum. NTLite ile Windows ISO kalıbını kendiniz hafifletebilirsiniz.

Custom işletim sistemlerinin işe yaradığını düşünmüyorum. NTLite kendi ISO'nuzu oluşturabilirsiniz veya bazı programlar ile Windows içinden bloatware'leri kaldırabilirsiniz.

6 senedir Windows 10 performance Edition kullanıyorum hiçbir sorun yaşamadım. Google'a yazarsan hemen bulursun. Ayrıca güncellemeler sorunsuz geliyor. Sadece hafifletişmiş bir Windows.

Custom işletim sistemlerinin işe yaradığını düşünmüyorum. NTLite kendi ISO'nuzu oluşturabilirsiniz veya bazı programlar ile Windows içinden bloatware'leri kaldırabilirsiniz.
İyide onla nelerin kaldırılıp nelerin saklanacağını nereden billecek? Bu gibi sistemkerde temel sıkıntı. Silinen kaldırılan bir parametre başkasının çalışmasını bozması. Bu işi bilen kişilelerin hazırlaması doğru olacaktır bence.

Geri
Yukarı