FR33THY Tweak'lerini Türkçe'ye çevirip rehber yapmak

mahoni55555

Kilopat
Daha fazla  
Fr33THY yaptığı Tweak'leri bilmeyen yoktur. Fakat dili çok ağır olduğu için uygulamak zor oluyor. FR33THY şu an Windows 10 20H2 için yeni bir rehber hazırlıyor. Henüz iki video atmış. Bu videoları Türkçe'ye çevirip bir rehber yapacak veya en azından Türkçe'ye çevirip ne yapmamız gerektiğini anlatan kısa bir video, yazı vb. yapabilecek biri veya birileri çıkar mı? Şu Windows 10'un lanet gecikme vs. FPS düşüşlerinden kurtulmak isteyen kişi sayısının yüksek olduğu varsayıyorum :D. Hatta bu rehber Recep Baltaş ve Ali Güngör'den herkesin beklediğini de biliyorum ;).
@Recep Baltaş @Ali Güngör
Kimsenin umrunda değil mi gerçekten?

Son düzenleme:
Ayarların %90 civarında uyguladım. sistem gecikmesi düştü fakat fps ve akıcılık hala aynıydı ve boş ayarlar artık adamda RTX 3090 var hala arttırma derdinde.

Ayarların %90 civarında uyguladım. sistem gecikmesi düştü fakat fps ve akıcılık hala aynıydı ve boş ayarlar artık adamda RTX 3090 var hala arttırma derdinde.
Sistem gecikmesinin ne faydası oluyor?
Ayarların %90 civarında uyguladım. Sistem gecikmesi düştü fakat FPS ve akıcılık hala aynıydı ve boş ayarlar artık adamda RTX 3090 var hala arttırma derdinde.

Ben NTLite ile yaptığı ISO'yu kullanıyorum gayet hızlı ama FPS konusunda çok bir şey fark etmedi gerçekten. Akıcılık da fena değil en azından arka plan ve hizmetler gibi gereksiz her şeyi kaldırıyor.

Son düzenleme:
Sistem gecikmesinin ne faydası oluyor?

Ben NTLite ile yaptığı ISO'yu kullanıyorum gayet hızlı ama FPS konusunda çok bir şey fark etmedi gerçekten. Akıcılık da fena değil en azından arka plan ve hizmetler gibi gereksiz her şeyi kaldırıyor.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu videodaki ayarları yaptım sadece yeter bence. Daha fazlası zaman kaybı.

Yeni konular

Geri
Yukarı