Fractal Design Define S2 Görüldü

page8_3.jpg

page8_3.jpg
page1_5.jpg
page1_8.jpg
page2_1.jpg
page2_2.jpg
page2_3.jpg
page2_6.jpg
page3_2.jpg
page3_4.jpg
page3_5.jpg
page3_6.jpg
page3_8.jpg
page3_10.jpg
page3_12.jpg
page3_14.jpg
page4_1.jpg
page4_3.jpg
page4_5a.jpg
page4_6.jpg
page4_7.jpg
page4_8.jpg
page4_10.jpg
page5_1.jpg
page5_3.jpg
page5_4.jpg
page5_5.jpg
page5_6.jpg
page6_1.jpg
page6_2.jpg
page6_3.jpg
page6_4.jpg
page6_5.jpg
page7_1.jpg
page7_2.jpg
page7_4.jpg
page7_4a.jpg
page7_5.jpg
page7_6.jpg
page7_6a.jpg
page7_7.jpg
page7_8.jpg
page8_1.jpg
page8_3.jpg
page8_4.jpg
page8_5.jpg
page8_6.jpg
page10_1.jpg

Fractal Design'ın neredeyse hiçbir kasası ülkemizde erişilebilir durumda olmadığı için bakıp geçiyoruz maalesef.

Meshify C olsa keşke.

Çok güzel bir kasa yapmışlar yine. Ama kasa biraz fazla uzun sanki. Birde şu açma kapama tuşlarının yapısı 2005 yılındaki bilgisayarlar gibi duruyor.

Meshify C varken Define serisi mi söz geçirecek. Meshify C'ye de uzun GPU'lar sığmıyor o da ufaktan bir sıkıntı, Define serisinin yeni kasasında da abartmışlar birazcık genişliğini; 420mm radyatör mü olurmuş.

Meshify C varken Define serisi mi söz geçirecek. Meshify C'ye de uzun GPU'lar sığmıyor o da ufaktan bir sıkıntı, Define serisinin yeni kasasında da abartmışlar birazcık genişliğini; 420mm radyatör mü olurmuş.
Custom sıvı soğutma yapanlar için güzel bir seçenek.

Ayriyetten bu marka maalesef ülkemizde satışı yok. Sadec bakabiliyoruz. Yurtdışında birsürü güzel marka var. Cougar gibi.

Custom sıvı soğutma yapanlar için güzel bir seçenek.

Ayriyetten bu marka maalesef ülkemizde satışı yok. Sadec bakabiliyoruz. Yurtdışında birsürü güzel marka var. Cougar gibi.

Arkadaşım 3 sene önce nanokatalogdan sipariş etmişti, onlar yurtdışından getirtip belirli bir miktar komisyonla satmışlardı; keşke ben de alsaydım. Cougar'ın kasalarını ben de çok seviyorum, çok futuristik yapıları oluyor; Cougar Conquer tam bir canavar zaten.

Bu kasa custom soğutmayı kompakt seviyelerde kullanmak isteyenler için biçilmiş kaftandır. Alıcısı bunu düz Intel işlemcilere hava soğutma takmak için almaz. Spec-06 fiyat performans olarak şu sıra en çok önermek istediğim kasalardan biri. Hala ülkemize gelmemiş olması can sıkıcı bir durum.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı