Mutasyonlu virüs Trabzon'da görüldü

Galiba 30 il oldu, Trabzon ile, tam sayamadım. Cidden çok hızlı. Vakalarda da bir artış söz konusu. Yine 10K'lara doğru yol aldık.

Kaynak:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bir de bana bir şey olmaz abi deyip gezenler var cidden eğer virüs yüzünden kayıp yaşarsam hakkımı helal etmem zaten maskesiz gezenleri bana bir şey olmaz diyenlere hakkımı helal etmiyorum.

1 Mart tarihinde sınavlar yapılacak denmişti ertelendi mi?
Ertelenme durumu şuanda yok sanırım. Ama vakalar gitgide artıyor. Allah sonumuzu hayır etsin.

Hocam okul açılırsa 75 olan ders notlarım 55'e düşeceği için açılmaması taraftarıyım :(

70 aldığım sınavdan uzaktan eğitimle 50'den düşük alıyorum bence açılmamalı bir süre ya da herkese sınıf tekrarı yapılmalı resmen okula gidemedik.
İtalya'daki doktorların dediğine göre maske işe yaramıyormuş mutasyonlu virüste. Ne derece doğru acaba. İki kat takacaz artık.
3-4 kat takın diyorlardı gazetede yanlış hatırlamıyorsam.

İtalya'daki doktorların dediğine göre maske işe yaramıyormuş mutasyonlu virüste.

Hocam çift maske çift mesafe çift temizlik :D
Türkiye'de Brezilya varyantı var. Güney Afrika varyantı var. İngiltere varyantı var. :(

maxresdefault.jpg

Geri
Yukarı