Fractal Design Define S2 Görüldü

Işıklı Mışıklı değil alınmaz (!)

Fractal Design'ın neredeyse hiçbir kasası ülkemizde erişilebilir durumda olmadığı için bakıp geçiyoruz maalesef.

Meshify C olsa keşke.

Çok güzel bir kasa yapmışlar yine. Ama kasa biraz fazla uzun sanki. Birde şu açma kapama tuşlarının yapısı 2005 yılındaki bilgisayarlar gibi duruyor.

Meshify C varken Define serisi mi söz geçirecek. Meshify C'ye de uzun GPU'lar sığmıyor o da ufaktan bir sıkıntı, Define serisinin yeni kasasında da abartmışlar birazcık genişliğini; 420mm radyatör mü olurmuş.

Custom sıvı soğutma yapanlar için güzel bir seçenek.

Ayriyetten bu marka maalesef ülkemizde satışı yok. Sadec bakabiliyoruz. Yurtdışında birsürü güzel marka var. Cougar gibi.

Custom sıvı soğutma yapanlar için güzel bir seçenek.

Ayriyetten bu marka maalesef ülkemizde satışı yok. Sadec bakabiliyoruz. Yurtdışında birsürü güzel marka var. Cougar gibi.

Arkadaşım 3 sene önce nanokatalogdan sipariş etmişti, onlar yurtdışından getirtip belirli bir miktar komisyonla satmışlardı; keşke ben de alsaydım. Cougar'ın kasalarını ben de çok seviyorum, çok futuristik yapıları oluyor; Cougar Conquer tam bir canavar zaten.

Bu kasa custom soğutmayı kompakt seviyelerde kullanmak isteyenler için biçilmiş kaftandır. Alıcısı bunu düz Intel işlemcilere hava soğutma takmak için almaz. Spec-06 fiyat performans olarak şu sıra en çok önermek istediğim kasalardan biri. Hala ülkemize gelmemiş olması can sıkıcı bir durum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…