Fractal Design Defire R5 Hakkında

Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar.
Yeni bir sistem topluyorum ve sistemin tüm parçaları tamam. Ama henüz bu parçaları koruyacak bir gardiyan seçemedim. Ve internette bakınırken Technopat'ın Phoenix bilgisayar tanıtımlarında gördüğüm Fractal Design kasalarına rastladım. Güzel kasalar olduğunu biliyorum ama Technopat Sosyal Ailesine sormadan emin olamadım yardımcı olursanız sevinirim. İlginiz için teşekkür ediyorum ve lütfen öneride bulunmaktan çekinmeyin. :)

Define r5 Titanium modelini çok beğendim bende , stoklarda olmadığını görünce baya üzüldüm :) Phoenix bilgisayar'a facebook'tan mesaj attım ne zaman gelir diye sağolsunlar bir kaç saat içinde cevapladılar , haziran ayının sonuna doğru gelecekmiş stokta olmayan ürünler.Türkiye de başka yerde satılmıyor sanırım bu kasalar.

Son düzenleme:
Define r5 Titanium modelini çok beğendim bende , stoklarda olmadığını görünce baya üzüldüm :) Phoenix bilgisayar'a facebook'tan mesaj attım ne zaman gelir diye sağolsunlar bir kaç saat içinde cevapladılar , haziran ayının sonuna doğru gelecekmiş stokta olmayan ürünler.Türkiye de başka yerde satılmıyor sanırım bu kasalar.
Ben amazon.com dan getirtmeyi planlıyorum. Haziranın sonu çok geç ben haziranın başında toplayacağım bilgisayarı. İlginiz için teşekkür ederim.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı