Fractal design ion 660W 80+ Platinum nasıldır?

Bütçe
PSU için Maks 1500 TL
Kafam allak bullak oldu.

%2 normalde 300 TL için önemsiz duruyor ama bütçem de yetiyor ve biraz kafaya takıyorum.

İki PSU da W değeri olarak sistemimi rahatça besleyebilecek güçte.

Ne yapsam bilemedim.
Hangisinin servisi daha iyi olduğunu düşünüyorsan bence onu al. Zaten yanılmıyorsam hepsinde 10 yıl garanti var.

Hangisinin servisi daha iyi olduğunu düşünüyorsan bence onu al. Zaten yanılmıyorsam hepsinde 10 yıl garanti var.

Vatan'dan alırsam deneyerek alabileceğim, CW falan olursa yürüyerek gideceğim ve değiştireceğim, o konuda rahatım.

%2 fark için çekilecek çile mi?
Bilemiyorum.

Ha şöyle bir durum var, ion olanı alırsam Zero RPM modda kullanacağım, yani CW beni o durumda etkilemiyor.

Oyun oynarken Zero RPM moddan çıkartırım, o zaman da oyun sesinden falan duyulmaz.

Her türlü rahatım sanırım, ama GF1 almak istiyorum, fractal design adı duyulmuş kaliteli bir marka olsa da Thermaltake Türkiye'den daha kolay destek verebilir bana.

Her türlü rahatım sanırım, ama GF1 almak istiyorum, fractal design adı duyulmuş kaliteli bir marka olsa da Thermaltake Türkiye'den daha kolay destek verebilir bana.
Fractal Design PSU aldığın zaman ve bir sıkıntısı çıktığı zaman yurt dışına mı gidecek? Eğer öyle oluyorsa bence sen Thermaltake al çünkü destek açısından kafan daha rahat olur. Zaten 10 yıl garantisi de var.

Yeni konular

Geri
Yukarı