Frame generation nedir?

Anime erkeği ne alaka? Üstelik çocuk gibi o başlattı diye ağlamayın hocam sizin baskınız daha çok kişisel bir muhabbet eğer biriyle tartışmak isterseniz bu forumda bunun yeri burası değil mesaj oluşturup etiketleyebilirsiniz.

Fram generation DLSS2'den farkı fg kareleri anında hiçbir işlem yapmadan otomatik tahmin ediyor DLSS2'de kareleri oluşturmak için işlem yapıyordu.
(Ben bu şekilde anladım yanlışım varsa düzeltin)

Anladık kardeş, anladık. Fotoğraf oyundanmış. Biliyoruz. Çizim tarzı animeyse animedir. Hakaretlere gerek yoktu.

Anlaman beni büyük ölçüde mutlu etti artık hayatım daha güzel oldu teşekkür ederim.
Sorun şu ki kendi profili anime olupta profil fotoğrafımın anime tarzında olmasına laf etmesi şaka olsa bile tanımadığın muhabbetin olmadığı birine yapılmaması gereken bir şey.

Fg sadece DLSS 3'ün sahip olduğu bir özellik. NVIDIA insanlara tanıtmak daha kolay olduğu için DLSS 3 diye söylüyor.

DLSS 3.5 3000 serisine ve 2000 serisine getirdiler neden DLSS 3.5 Frame Generation yok yani benim ekran kartımda DLSS 3.5 destekliyor ama açmak istiyorsam Frame Generation mod yüklemem gerekiyor.

DLSS 3.5 3000 serisine ve 2000 serisine getirdiler neden DLSS 3.5 Frame Generation yok yani benim ekran kartımda DLSS 3.5 destekliyor ama açmak istiyorsam Frame Generation mod yüklemem gerekiyor.

Dislike attın helal kral çok iyi oldu vallahi :D

Yeni konular

Geri
Yukarı