Fransızca nasıl ve nereden öğrenilir?

nameleswarior

Picopat
Fransızca öğrenmek istiyorum fakat fiziksel bir kurs merkezine mi gitsem yoksa Online bir kurs mu alsam bilmiyorum, hangisi daha iyi olur? Sıfırdan Fransızca öğrenen biri hangi yolları izlemeli gibi tavsiyeleriniz bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Fransızca öğrenmek istiyorum fakat fiziksel bir kurs merkezine mi gitsem yoksa Online bir kurs mu alsam bilmiyorum, hangisi daha iyi olur? Sıfırdan Fransızca öğrenen biri hangi yolları izlemeli gibi tavsiyeleriniz bekliyorum.
Yabancı dil uygulaması olan duolingo kullanıyordum. İşe yarıyor faydasını gördüm. Orada sesli bir şekilde ve yazarak,resimler eşliğinde kapsamlı öğrenebilirsiniz.

Hocam ordan a2 den fazla gidemezsiniz.
Ben a2den fazla gitmiştim. Biraz da zamana,çabaya ve tekrara bağlı bir şey. Pratik yapabilecek birisi varsa ilerleme kaydedilebilir.

Dosya Ekleri

• Screenshot_20230522-014157_Chrome.jpg
    Screenshot_20230522-014157_Chrome.jpg
    80,4 KB · Görüntüleme: 51
Hocam oradan a2'den fazla gidemezsiniz.

Ciddiyetle her gün hazneye yeni kelimeler katarak günlük hayatta kullanırsa Max B1-B2 olur üstüne çıkması için hem bu öğrendiği kelimelerle ve az da olsa grammer olacak sonrasında Fransa'da biraz zaman geçirdikten sonra belki C1-C2.

Galatasaray'ın online kursu var, kayıt tarihlerini takip edip katılabilirsiniz. Kur başına (50 saat) 3500 TL gibi bir fiyatlandırma mevcut.​

Geri
Yukarı