Fraps İle Çektiğim videolar izlerken donuyor

Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, başlıkta belirttiğim gibi fraps ile video çektikten sona izlerken donuyor, dosya da .avi olarak çıkıyor. Windows media player ve vlc player da donuyor.
Videosunu çektiğim oyun: Battlefield 3
Oyun içi ayarlar: Full hd ve high ayarlarda
Bana lütfen yardımcı olur musunuz ?
Ayrıca boyutu da çok büyük oluyor mesela 30 dakikalık bir video 70 gigabayt oluyor. (bu çözünürlük yüksel olduğu için mi ?) Sıkıştırmaya çalıştığımda çözünürlük bozuluyor. Yardım ederseniz sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Boyutu fazla olduğu için ve .avi olduğu için media player tam destek veremiyor açıkçası, aynı donmayı bende yaşıyorum. Farklı oynatıcı kullanarak bu sorunu aşabilirsin. GOM Player buna örnek olabilir.

Arkadaşlar onu da denerim eğer kasma sorunu olan programlar varsa onları da söyleyin sorun olmaz bilgisayar fena :D

Peki "full hd ve high ayarlarda" oynuyorum demişsiniz. Sisteminiz NVIDIA mı ? Shadow Player var mı ?
Boyutu azaltmak için Sony Vegas kullanabilirsiniz. Sony Vegas'ta iyi yapılan Render ayarı ile kalite kaybı yaşamazsınız.

Video çeker iken kasmıyor :) Nvidia gtx 850m 4 gigabayt ekran kartı var, işlemci i7 sekiz çekirdekli. Shadow player nvidia'nın kendi programı deme.
Sony vegas da var ama onda'da da video editlerken donuyor. Sony de renderlama da yardımcı olabilir misiniz?

Shadow Play ile FPS kayıpsız video çekebilirsiniz.
upload_2014-11-1_22-53-0.png

Render olayına gelirsek. Internet HD seçeneği ile kalite kayıpsız Render yapabilirsiniz. Örneğin 7GB lık bir videoyu Internet HD 720p ile 200 MB a düşürüyor. 720 veya 1080 olması sizin tercihiniz.

upload_2014-11-1_22-58-10.png

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı