Fraps ile oyun videosu çekerken FPS düşmesi

Telefondan girdiğim için imza gözükmüyor. Fraps'dan goruntu kalitesini biraz duşurmeye çalışın eğer oda olmaz ise bandicam kullanabilirsiniz.

Tabi ki düşer ancak video kayıt yaparken fraps daki ayarları bi fotoğrafını atarmısınız?
Programı kurduğum gibi direk kayıt etmiştim. Hiç ayar yapmadım programı kaldırdım şuan. Biraz düşüreyim o zaman hiç dikkat etmemiştim. Olmaassa farklı program deneyeceğim.

Frapsın kaç fps de çekeceği ayarı var birde fullsize halfsize var sen bu fps değerini 120 yapıp halfsize seç bir dene.

Bandicam'ı bende kullanıyorum çok ideal. Bandicam'da masaüstünü çekmek için ayrı bir ayar ve oyunları çekmek için ayrı bir ayar var. Belki Bandicam masaüstü çekmeye ayarlıdır bence bir kontrol et ayarlarını.

2014-10-25 11-56-51 Bandicam (Registered).png

Son düzenleyen: Moderatör:
Open Broadcaster Software yani OBS'i de kullanabilirsin, o da video çekmek ve yayın yapmak için güzel bir program.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı