Fraps ile Wolfteam'de FPS düşüklüğü

Merhaba arkadaşlar wolfteam oynıyorum. Fraps ile video çekiyorum ve çekerken 1-1'de bile fps değerim 25-30 oluyor ve inanılmaz derecede kasıyor.
Arada video çekmezken bile kasmalar oluyor. Bilgisayarım eski gerçekten. Sizce ne yapabilirsem az çok fayda sağlarım bütcem kısıtlı :( .Yardımcı olursanız sevinirim.

• Özellikler: Drr2 3gb ram
  • İntel pentium 4 3ghz
  • Atı redeon hd 3600 series directx 11

Alırımda pek yüksek alamam :( .Hangi ekran kartları drr2 uyumludur yada öyle bişey varmı? İşlemciyi değiştirirken drr2,drr3 önemlimi nasıl anlarız? :) yardım ederseniz sevinirim.

Bence direk sistemini sat veya ikinci elciye ver. 250Tl falan eder heralde. 1.400TL ye falan su sistemi al;

FX-6300
GTX 650Ti
8GB RAM
M5A97 EVO R2.0
600W Kasa
500GB 64MB HDD

Merhaba arkadaşlar wolfteam oynıyorum.Fraps ile video çekiyorum ve çekerken 1-1'de bile fps değerim 25-30 oluyor ve inanılmaz derecede kasıyor.
Arada video çekmezken bile kasmalar oluyor.Bilgisayarım eski gerçekten sizce ne yapabilirsem az çok fayda sağlarım bütcem kısıtlı :( .Yardımcı olursanız sevinirim.
Özellikler: Drr2 3gb ram
İntel pentium 4 3ghz
Atı redeon hd 3600 series directx 11

Bu sistem ile oyun oynarken kayıt yapmak çok zor FPS düşer takılır donar.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı