Free fire her şeyin iznini istiyor

@EKAloji Google ve Apple'ı dandik bir uygulamayla mı bir tutuyorsunuz gerçekten? Bu arada mesajlarınız uygulama yapımcısında falan da olduğuna göre bana da atar mısınız lütfen SMS'lerinizi ve mesajlarınızı? Canım çok sıkılıyor mesajlarını okumak istiyorum. Madem verileriniz değerli değil, lütfen bana fotoğrafınızı da atın. İnternetteki tüm kayıtlı olduğunuz yerleri, sizin girdiğiniz, ilgilendiğiniz şeyleri bilmek istiyorum. Kısacası sizden istediklerimin tam listesi:

1- WhatsApp mesajları.
2- SMS'ler.
3- Fotoğraflar.
4- Tüm sosyal mecralardaki kullanıcı adlarınız.
5- İnternet geçmişiniz.
6- Nelerle ilgilendiğiniz.
Zaten anlaşma imzalayarak bu verileri seve seve veriyorsunuz.
Hangi uygulamaları kullandığıma dikkat ediyorum ayrıca.

Son düzenleme:
İyi hadi ver bakalım tavsiye iPad4 Wi-Fi+celular uyumlu olsun.

Kafam çok karıştı napiyim.
Ben tavsiye için demedim. Tavsiye istemiyorum ama sorun olur mu diyorsun. Zaten kafaya koyduysan bizim evet veya hayır dememiz bir şey değiştirmeyecek. İlla ki Battle Royale istiyorsan Call Of Duty Mobile veya PUBG Mobile'a bakabilirsin.

@EKAloji Google ve Apple'ı dandik bir uygulamayla mı bir tutuyorsunuz gerçekten? Bu arada mesajlarınız uygulama yapımcısında falan da olduğuna göre bana da atar mısınız lütfen SMS'lerinizi ve mesajlarınızı? Canım çok sıkılıyor mesajlarını okumak istiyorum. Madem verileriniz değerli değil, lütfen bana fotoğrafınızı da atın. İnternetteki tüm kayıtlı olduğunuz yerleri, sizin girdiğiniz, ilgilendiğiniz şeyleri bilmek istiyorum. Kısacası sizden istediklerimin tam listesi:

1- WhatsApp mesajları.
2- SMS'ler.
3- Fotoğraflar.
4- Tüm sosyal mecralardaki kullanıcı adlarınız.
5- İnternet geçmişiniz.
6- Nelerle ilgilendiğiniz.

Hangi uygulamaları kullandığıma dikkat ediyorum ayrıca.
Hahahaha. Uygulama geliştir playstore/appstore vb. resmi bir uygulama mağazasında yayınla ve onay al hepsini vereceğime emin olabilirsin.

@EKAloji aslında demek istediğim farklı, ben de biliyorum verilerimin kimsenin umrunda olmadığını ancak ben, hiçbir şey yapmayacak olsa bile verilerimin başka birinde olmasından rahatsızlık duyuyorum. Bu veri "Selam!" mesajı bile olabilir.
@Hiko Babba gereksiz olduğunu düşündüğünüz verileri vermeyin, bir şey olmaz.

@EKAloji aslında demek istediğim farklı, ben de biliyorum verilerimin kimsenin umrunda olmadığını ancak ben, hiçbir şey yapmayacak olsa bile verilerimin başka birinde olmasından rahatsızlık duyuyorum. Bu veri "selam!" Mesajı bile olabilir.
@Hiko Babba gereksiz olduğunu düşündüğünüz verileri vermeyin, bir şey olmaz.

Ya zaten banka uygulaması yok sıkıntı olmaz diye düşünüyorum.

Ya zaten banka uygulaması yok sıkıntı olmaz diye düşünüyorum.

Yine neye güldün.:D.

Yeni konular

Geri
Yukarı