Free-Sync monitörde G-Sync nasıl açılır?

gujuvala

Hectopat
Evet arkadaşlar benim ekran kartım RTX ve monitörüm Free Sync destekliyor. Araştırdım ve G-Sync açmam gerekliymiş. Fakat bende denetim masasında o seçenek yok. Sanırım DisplayPort almam gerekliymiş. Sorum şu benim monitörde HDMI ve VGA bölümleri var fakat benim hangisini kullanıp displayi bağlamam gerektiğini bilmiyorum. Aydınlatırsanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
O zaman DP alman gerekiyor. Bir de dönüştürücü.
dp hdmi mı yoksa dp vga mı almalıyım?

Ya da şöyle sorayım, farkeder mi?

şu olur mu

dp hdmi mı yoksa dp vga mı almalıyım?

Ya da şöyle sorayım, farkeder mi?

şu olur mu
DP-HDMI iyidir. Aynen o tarz bir dönüştürücü işini görür. Ancak monitöründe resmi G-sync desteği olmadığı için uğraşmana gerek yok bence. Sen bilirsin. Oyunlarda yırtılmalardan şikayetçiysen al.

Bu arada son olarak şunu da belirteyim, dönüştürücüyle çalışmıyor da olabilir. Bunun hakkında bir bilgiye ulaşamadım. Ben G-Sync'i, FreeSync destekli bir monitörde tek parça DP kablosuyla aktif ettim.

Son düzenleme:
DP-HDMI iyidir. Aynen o tarz bir dönüştürücü işini görür. Ancak monitöründe resmi G-sync desteği olmadığı için uğraşmana gerek yok bence. Sen bilirsin. Oyunlarda yırtılmalardan şikayetçiysen al.

Bu arada son olarak şunu da belirteyim, dönüştürücüyle çalışmıyor da olabilir. Bunun hakkında bir bilgiye ulaşamadım. Ben G-Sync'i, FreeSync destekli bir monitörde tek parça DP kablosuyla aktif ettim.
Bana link verir misin.Tek parça bulamadım.

Geri
Yukarı