FreeDOS bilgisayara Windows 11 kurarken "Unable to load driver" hatası

Can Gokgul

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. USB belleğime Rufus'la Windows 11 yazdırdım, aynı Recep Baltaş'ın videosundaki gibi sonra BIOS'tan USB bootu öncelikli yaptım birkaç defa USB'yi görmedi. Bilgisayar tekrardan Rufus'la yazdırdım bu sefer gördü sanırım ama görseldeki gibi bir hata verdi. Ne yapmam lazım?

Dosya Ekleri

• IMG_20230920_174410.jpg
    IMG_20230920_174410.jpg
    126,2 KB · Görüntüleme: 84
Son düzenleyen: Moderatör:
https://www.mediafire.com/file/edgi...h2_updated_aug_2023_x64_dvd_4bc1b021.iso/file
Technopat'ta olan bu linkteki ISO'yu indirip Rufus'la yazdım ve şu an tekrar USB'yi okumuyor.

Hocam bence flash belleği yanlış yazıyorsunuz veya ISO sıkıntılı gibi geliyor bana
MBR - BIOS içindir
GTP - UEFI içindir

Eğer sisteminizde UEFI desteği varsa, UEFI şeklinde format atıldığında sisteminiz çok daha hızlı olur ve hızlı açılır, daha stabildir. UEFI desteği varsa.

Hocam bence flash belleği yanlış yazıyorsunuz veya ISO sıkıntılı gibi geliyor bana.
MBR - BIOS içindir.
Gtp - UEFI içindir.

Eğer sisteminizde UEFI desteği varsa, UEFI şeklinde format atıldığında sisteminiz çok daha hızlı olur ve hızlı açılır, daha stabildir. UEFI desteği varsa.

Gtp - UEFI şeklinde atıyorum, ISO'yu da direkt Windows'un sitesinden indirmiştim sistemde UEFI desteği vardır diye tahmin ediyorum HP Victus. Şimdi başka bir USB bellek ile deneyeceğim.

Başka bir flash belleğe aynı ISO dosyasını aynı ayarlarla Rufus ile attım ve sorunum çözüldü bu hatayı yaşayan arkadaşlara tavsiyem görseldeki gibi bellekleri kullanmayın çünkü internette benimle aynı sorunu yaşayan bazı kullanıcılarda da aynı USB bellek var.

Dosya Ekleri

• IMG_20230920_214418.jpg
    IMG_20230920_214418.jpg
    77,4 KB · Görüntüleme: 12
Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı