Yeni bilgisayara Windows 11 kurarken uyumluluk hatası

Cok basit bir yolu var Windows sürümünüzü seçerken Shift+10'a basıp konsolu acın konsola Regedit yazıp entere tıklayın oradan HKeyLocalMachine/Systm/Setup/ setupta bir şeyler boş kısma sağ tıklayıp Yeni/Anahtar oluşturun oluşturduğunuz anahtarın ismini LabConfig yapın oluşturduğunuz anahtara girin ve boş kısma tıklayıp/yeni/dword32bit değeri oluşturun ismini kesinlikle şöyle yazın BypassRAMCheck sonra aynı dword 32 Bit değeri oluşturup onunda ismini BypassSecureBotCheck yazın sonra bir tane daha dword 32 Bit değeri oluşturup ismini BypassTPMCheck yaptıktan sonra yaptığınız dword 32 Bit dosyalarına 2 defa tıklayıp acın orada değer verisini 1 yapın hepsinde aynısını yaptıktan sonra cıkın probleminiz çözülecektir.
Sürüm seçerken shift+f10 çalışmıyor

Sürüm seçerken shift+f10 çalışmıyor
Windows 10 yüklesem düzelir mi?

Sürüm seçerken Shift+F10 çalışmıyor.

Windows 10 yüklesem düzelir mi?

Ayrıca şu an bu bilgisayar Windows 11 çalıştıramaz hatası alıyorum.

Dostum Bilemiyorumki Bendede aynıını verdi Ben aynı yöntemi uygulamdım çalıştı üstelik Patetas Pc 2GB Ekran kartı 4 gb rem dual core işlemci 100 gb harddisk luanda win11 ile yazıyorum zaten

Dostum bilemiyorum ki bende de aynıını verdi ben aynı yöntemi uygulamdım çalıştı üstelik patetas PC 2 GB ekran kartı 4 GB RAM Dual Core işlemci 100 GB hard disk luanda Windows 11 ile yazıyorum zaten.

Hocam bilgisayarı onara tıklayarak CMD'yi açabildim ve dediklerinizi yaptım. Sorun gider menüsünden çıkmak için yeniden başlattım ve tekrar denedim yine de olmadı tek çözüm tamirciye gitmek mi?

o dediğim çözüm sadece Windows 11 Kurarken mevcuttur

Geri
Yukarı