FreeDOS bilgisayara Windows kurmak

dedr0il

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba ekteki bilgisayarı yeni aldım ve bilgisayar FreeDOS olarak geldi. Bu bilgisayara Windows 10 Home atmak istediğimde bilgisayar flashı görmüyor. USB girişleri çalışıyor fakat BIOS ekranında flash gözükmüyor. BIOS ekranı diğer ekranlara göre farklı sanırım yeni nesil bilgisayarların BIOS'u. Bilgisi olan varsa yardımcı olabilir mi? Teşekkürler.

Merhaba ekteki bilgisayarı yeni aldım ve bilgisayar FreeDOS olarak geldi. Bu bilgisayara Windows 10 Home atmak istediğimde bilgisayar flashı görmüyor. USB girişleri çalışıyor fakat BIOS ekranında flash gözükmüyor. BIOS ekranı diğer ekranlara göre farklı sanırım yeni nesil bilgisayarların BIOS'u. Bilgisi olan varsa yardımcı olabilir mi? Teşekkürler.
Bu işine yaracaktır:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Ayrıca USB bellek ile ilgili bir sıkıntıda olabilir biçimlendirip veya farklı USB ile formatı atmayı deneyin. Bir de UEFİ'den boot etmeyi deneyin.

Lenovo laptoplar da klavye üstünde idi sanırım küçük bir tuş olacaktı. Boot tuşu öyle bir tuş yok mu?

Evet var ama boot menüsüne ulaştım ama sonradan flashı tekrar Rufus'tan yazdırdığımda bu sefer Windows yükleme ekranına kadar geldim şimdi de SSD'yi görmediği için problem yaşıyorum. Bunun hakkında bir bilginiz var mıdır?

Evet var ama boot menüsüne ulaştım ama sonradan flashı tekrar Rufus'tan yazdırdığımda bu sefer Windows yükleme ekranına kadar geldim şimdi de SSD'yi görmediği için problem yaşıyorum. Bunun hakkında bir bilginiz var mıdır?
Benim bilgisayar modelim de aynı ve bende senin gibi o bölüme kadar ulaştım ancak hiçbir sürücü gözükmüyor. usta sen bu sorunu nasıl çözdün aydınlatabilir misin lutfen

Benim bilgisayar modelim de aynı ve bende senin gibi o bölüme kadar ulaştım ancak hiçbir sürücü gözükmüyor. Usta sen bu sorunu nasıl çözdün aydınlatabilir misin lutfen.

Hocam kusura bakma çok geç gördüm sorunu şu video sayesinde çözdüm
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı