FreeDOS laptop alınır mı?

Ömerft12

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar FreeDOS laptop alınır mı? İçine işletim sistemi kurmanın basit olduğunu biliyorum ama içine işletim sistemi kurduktan sonra bir ton driver var, onları nasıl yükleyeceğim ya da bu driverları yükleyen bir uygulama ya da site var mı?

Windows Update zaten kuruyor çoğunu, sorun yaşarsanız bilgisayarı aldığınız markanın destek sayfasında sürücülerin hepsi yayınlanır, oradan rahatlıkla indirip kurarsınız.

Asıl freedos laptop alınır. Official sitelerden driverleri kurmak basit iş ki stock Windows ile gelen laptop kullanılmaz, yavaş olur format atıp temiz kurulum yapmak gerekir yani en niyahetinde o driveler kurulacak kaçış yok 🗿

Arkadaşlar FreeDOS laptop alınır mı? İçine işletim sistemi kurmanın basit olduğunu biliyorum ama içine işletim sistemi kurduktan sonra bir ton driver var, onları nasıl yükleyeceğim ya da bu driverları yükleyen bir uygulama ya da site var mı?
Laptop'un sitesinden uygun internet driver'ını indirip flaşla atıp kurarsın. Gerisi gelir. Ashampoo falan kullanabilirsin çok kolay oluyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı