FreeDOS laptopa Wi-Fi nasıl bağlanır?

memolii3

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar iyi akşamlar, FreeDOS laptop aldım sürücüleri ekran kartı sürücüsünü falan hiç kurmadım, indirmedim. Yapabilmem için Wi-Fi gerekiyor nasıl bağlanabilirim Wi-Fi'ya? Aradım aradım bulamadım yardımcı olursanız sevinirim.

Dosya Ekleri

• IMG_20231121_230239_404.jpg
    IMG_20231121_230239_404.jpg
    68,2 KB · Görüntüleme: 45
  • IMG_20231121_230115_227.jpg
    IMG_20231121_230115_227.jpg
    69,9 KB · Görüntüleme: 34
Arkadaşlar iyi akşamlar, FreeDOS laptop aldım sürücüleri ekran kartı sürücüsünü falan hiç kurmadım, indirmedim. Yapabilmem için Wi-Fi gerekiyor nasıl bağlanabilirim Wi-Fi'ya? Aradım aradım bulamadım yardımcı olursanız sevinirim.
Kabloyla bağlayın. Kablonuz yoksa telefona indirip usb kablo ile sürücüyü aktarın.

Bildiğim kadarıyla başta Wİ-Fİ sürücüsünü indirmen lazım. Onun içinde internete ihtiyacın var. Bu ihtiyacını ethernet kablosu ile giderebilirsin veya telefondan kablo ile internet paylaşımı yapabilirsin.

Bildiğim kadarıyla başta Wi-Fi sürücüsünü indirmen lazım. Onun içinde internete ihtiyacın var. Bu ihtiyacını Ethernet kablosu ile giderebilirsin veya telefondan kablo ile internet paylaşımı yapabilirsin.

Teşekkür ederim Windows 11 Pro Wi-Fi driver yazınca Intel'in sayfası çıkıyor ondan indirsem olur mu?

Ethernet ile bağlanıyorsa onunla deneyin.

Kablosu yok ki.

Telefonu USB ile bağlayıp, mobil veri kısmından USB ile bağlanıyor seçip bilgisayara internet verin, güncellemeleri yapın.

Teşekkür ederim Windows 11 Pro Wi-Fi driver yazınca Intel'in sayfası çıkıyor ondan indirsem olur mu?

Kablosu yok ki.
Kablo, modem kutusu varsa onun içinde olması lazım ama yoksa aşağıdakini deneyebilirsiniz.
Telefonu USB ile bağlayıp, mobil veri kısmından USB ile bağlanıyor seçip bilgisayara internet verin, güncellemeleri yapın.

Yeni konular

Geri
Yukarı