FreeDOS laptopa Windows 10 kurulumu

SELİM.982

Attopat
Daha fazla  
Merhaba fredoss laptopa Windows 10 kuracağım bu videoyu izlesem sıkıntı olmaz değil mi halen bu şekilde kuruluyor değişen bir şey olmadı programlar değişmedi değil mi?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Merhaba fredoss laptopa Windows 10 kuracağım bu videoyu izlesem sıkıntı olmaz değil mi halen bu şekilde kuruluyor değişen bir şey olmadı programlar değişmedi değil mi?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Tek dikkat edeceğin şey format esnasında bilgisayar yeniden başladığı zaman flash belleği bilgisayardan çıkarman aksi halde format işlemine en baştan başlıyor bir nevi kısır döngü gibi.

Tek dikkat edeceğin şey format esnasında bilgisayar yeniden başladığı zaman flash belleği bilgisayardan çıkarman aksi halde format işlemine en baştan başlıyor bir nevi kısır döngü gibi.

Cevabınız için çok teşekkür ederim format en sonundamı yeniden başlatıyor ne zaman yeniden başlattımı çıkaracağım orayı anlamadım kusura bakmayın

@MB Lutz Cevabınız için çok teşekkür ederim format en sonun damı yeniden başlatıyor ne zaman yeniden başlattımı çıkaracağım orayı anlamadım kusura bakmayın

Son düzenleme:
Cevabınız için çok teşekkür ederim format en sonundamı yeniden başlatıyor ne zaman yeniden başlattımı çıkaracağım orayı anlamadım kusura bakmayın.

@MB Lutz cevabınız için çok teşekkür ederim format en sonun damı yeniden başlatıyor ne zaman yeniden başlattımı çıkaracağım orayı anlamadım kusura bakmayın.

Geç cevap için üzgünüm. Format işlemi esnasında Windows, 10 saniye içerisinde yeniden başlatılacak uyarısı geldiğinde flash belleği bilgisayarından çıkarmalısın başka yapman gereken bir şey yok.

Geri
Yukarı