FreeDOS Laptop'a Windows 10 yükleme

Daha fazla  
Selam dostlar, ASUS FreeDOS laptop aldım Windows 10 yüklemem gerekiyor 3-4 sene önce topladığım kasa için Retail orijinal kutulu Windows 10 almıştım şimdi onun lisansını laptopa geçirmem gerekiyor. İnternetten biraz baktım Windows'un sitesinden flash falan hazırlıyorlar orijinal USB yerine yeni USB mi hazırlayayım tam anlayamadım olayları biri bana yapmam gerekenleri yazabilirse çok iyi olur. İyi günler.

Selam dostlar, ASUS FreeDOS laptop aldım Windows 10 yüklemem gerekiyor 3-4 sene önce topladığım kasa için Retail orijinal kutulu Windows 10 almıştım şimdi onun lisansını laptopa geçirmem gerekiyor. İnternetten biraz baktım Windows'un sitesinden flash falan hazırlıyorlar orijinal USB yerine yeni USB mi hazırlayayım tam anlayamadım olayları biri bana yapmam gerekenleri yazabilirse çok iyi olur. İyi günler.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Eğer eski bilgisayarınızda Microsoft hesabınıza giriş yaptıysanız laptop'a Windows 10 yükledikten sonra yeni laptop'da da aynı Microsoft hesabına giriş yapın, ardından ayarlardan aktivasyon bölümüne gelip Etkinleştir butanına basın, başarısız olacaktır, ardından etkinleştirme ile ilgili sorunları gider butonuna basıp donanım değişikliği butonuna basın. Açılan pencereden laptop'unuzu seçin ve etkinleştir'e tıklayın.

Ben ingilizce Windows 10 (aslında Windows 11) kullandığım için Türkçe'sini tam bilmiyorum ama bunun gibi olması gerek.

Geri
Yukarı