FreeDOS laptopa Windows 11 kurulmalı mı?

Kynsia

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Estudiante
Merhaba,

1. FreeDOS bir laptopum var. Daha önce hiç Windows 11 kullanmadım. Kullanan arkadaşların güncel deneyimleri nasıl? Kurulmaya değer mi?
2. Rufus şart mı? Media Creation Tool ile arasındaki fark nedir?

Not: Laptop modeli 82K200JUTx.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba,

1. FreeDOS bir laptopum var. Daha önce hiç Windows 11 kullanmadım. Kullanan arkadaşların güncel deneyimleri nasıl? Kurulmaya değer mi?
2. Rufus şart mı? Media Creation Tool ile arasındaki fark nedir?

Not: Laptop modeli 82K200JUTx.

11'in Windows 10'dan farkı sadece görsellik.
Performans olarak aynı denilebilir.

Rufus şart değil Tools ile de USB'yi oluşturabilirsiniz.

Sisteminiz gayet güncel donanımlara sahip. Windows 11 artık test sürümünden çıktı ve sık sık güncellemeler alıyor. Ciddi problemlerin çoğu giderildi. Rahatlıkla kurmanızı öneririm. FreeDOS olduğu için Rufus'la ISO yazdırıp kurmanızı öneririm. Media Creation Tool bu işlemi Rufus yerine doğrudan Windows'un kendi programı aracılığıyla yazdırıp Windows kurulum diski hazırlıyor.

Rufus şart değil ama kullansanız daha iyi olur.
Windows 11'in ekstra bir özelliği yok bana göre. Windows 10 daha kullanışlı.

11'in Windows 10'dan farkı sadece görsellik.
Performans olarak aynı denilebilir.

Rufus şart değil Tools ile de USB'yi oluşturabilirsiniz.
Yanlış bilgilendirme yapmayın lütfen. Tek farkı görsellik değil.

Evet Windows 11 kullanmanızı öneririz, direkt olarak buradan indirebilirsiniz Microsoft Windows 11 Yükleme Medyası ile flash belleğinize direkt olarak yazdırabilirsiniz.

Yanlış bilgilendirme yapmayın lütfen. Tek farkı görsellik değil.

Evet Windows 11 kullanmanızı öneririz, direkt olarak buradan indirebilirsiniz Microsoft Windows 11 Yükleme Medyası ile flash belleğinize direkt olarak yazdırabilirsiniz.

Senin seviyene düşerek sana karşılık vermeyeceğim.
Eminim Windows 11'i sadece videolarda görmüşsündür.

Yanlış bilgilendirme yapmayın lütfen. Tek farkı görsellik değil, boş ve yanlış bilgileriniz kendinize saklayın.

Evet Windows 11 kullanmanızı öneririz, direkt olarak buradan indirebilirsiniz Microsoft Windows 11 yükleme medyası ile flash belleğinize direkt olarak yazdırabilirsiniz.

Windows 11'in performansı sistemden sisteme değişiyor.
Ayrıca boş ve yanlış bir bilgi göremedim. Neresinde hani?

Ah şu yeni nesil...

İşi "nesil" kısmına bağlaman komik. İnsanları kendi çapında değişik şeyler ile yargılıyorsun ve lafı alınca "ah şu yeni nesil..." diyorsun. Bir fikir size ters düştüğünde triggerlanmak yerine o fikri de bir düşünün.

İşi "nesil" kısmına bağlaman komik. İnsanları kendi çapında değişik şeyler ile yargılıyorsun ve lafı alınca "ah şu yeni nesil..." diyorsun. Bir fikir size ters düştüğünde triggerlanmak yerine o fikri de bir düşünün.

Ek olarak arkadaş 1990'lı benim rumuz ismimden belli 1981 liyim.
Yeni ve aklı bir karış havada olan nesil kim anlamıştır o.

Yeni konular

Geri
Yukarı