FreeDOS laptopa Windows 11 yüklemek için disk olmaması

Şimdi dediğim 940GB'lik birincil diski silebiliyorum zaten bir tek ona kurabilirim. Eğer sil dersem tamamen o disk gidiyor gözükmüyor bir daha. O zaman nasıl kuracağım ben onu anlamaya çalışıyorum...

Tamam biçimlendirin o zaman.

Diski sildiğiniz zaman listede görünmüyor mu?
Bir de bunu deneyin.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Evet aynen öyle. Şunu sorayım. Laptop 1TB. O fotoğrafını attığım disklerin olduğu görüntü de 2 adet 940GB'lik disk olabilir mi? Bir tanesi var ve ben bir disk sildiğimi hatırlıyorum ve ne kadar depolaması olduğunu hatırlamıyorum. O yüzden sordum.

CMD ile kurulum yapın CMD ekranında büyük ihtimalle görünür.

CMD ile kurulum yapın CMD ekranın büyük ihtimalle görünür.
Laptop yanımda değil maalesef yarın yapabilirim. Şu soruma cevap verebilir misiniz ama tek önemli şey o şuan benim için...
Toplam depolaması 1TB olan bir laptopta alttaki fotoğrafını attığım disklerin olduğu görüntü de 900GB civarın da "2 ADET" disk olabilir mi?
IMG_20220906_040336.jpg

Cihazda iki adet disk var sürücü 0 ile sürücü 1 olanlar bölünmüş diskler birleştirme için silinmesi lazım.

Anlamıyoru hocam... Olabilir mi yanii 2 adet 900GB civarında disk?
Bir tane 900 GB'ı seçip kurun hocam telaşınız 2 tane gözüküyor diye mi yoksa kuramıyor musunuz? Silmeyin önemli değil 50 GB dan büyük bi yer seçin gerisini kurduktan sonra siler hepsini birleştirirsiniz sonra.

Geri
Yukarı