FreeDOS notebooka Windows 10 nasıl kurulur?

cagdasl

Attopat
Daha fazla  
Merhaba, yeni bir FreeDOS notebook aldım henüz elime ulaşmadı ama şimdiden Windows 10 kurulumunu USB belleğe aktarmak istiyorum. Nasıl yapacağım konusunda çok bir fikrim yok. Bana yardımcı olabilir misiniz?

laptops and netbooks :: legion series :: legion 5 15ach6h - Lenovo Support TR aldığım ürünün bilgilerinin, gerekli güncellemelerin yer aldığı site bu. Windows'un en kararlı olan sürümünü indirmek istiyorum.

Basıyorum oraya ama sadece o seçenek var bütün usb portlarını denedim. Her şeyi doğru yaptığıma eminim.

Başka bir usb belleğe yazıyım belki de usb bellek sıkıntılıdır.

Hocam aşağıdaki Lenovo destek sayfasına göre BIOS a giriş tuşları F1 veya F2 imiş ama,

Eğer Lenovo laptopta F1 den F12 ye kadar olan tuşların rengi mavi ya da turuncuysa, BIOS a girmek için FN + F1 veya FN + F2 ile giriliyormuş.

Ama eğer o tuşların rengi beyazsa FN ye gerek yokmuş (söyleyince çok saçma bir bilgi gibi geldi ama öyle yazmışlar :D )

Özetle güç tuşuna basar basma F1 e veya F2 ye arka arkaya basın BIOS ekranı gelinceye kadar. Eğer FN ye basmak gerekiyorsa da bir parmağınız FN de iken F1 veya F2 ye arka arkaya basın güç tuşuna bastıktan hemen sonra.

Bunları bir dener misiniz?

Hocam aşağıdaki Lenovo destek sayfasına göre BIOS a giriş tuşları F1 veya F2 imiş ama,

Eğer Lenovo laptopta F1 den F12 ye kadar olan tuşların rengi mavi ya da turuncuysa, BIOS a girmek için FN + F1 veya FN + F2 ile giriliyormuş.

Ama eğer o tuşların rengi beyazsa FN ye gerek yokmuş (söyleyince çok saçma bir bilgi gibi geldi ama öyle yazmışlar :D )

Özetle güç tuşuna basar basma F1 e veya F2 ye arka arkaya basın BIOS ekranı gelinceye kadar. Eğer FN ye basmak gerekiyorsa da bir parmağınız FN de iken F1 veya F2 ye arka arkaya basın güç tuşuna bastıktan hemen sonra.

Bunları bir dener misiniz?
Benim tuşların rengi beyaz ama yinede her türlü denedim yine 2. fotoğrafaki bölüm açılıyor. Sanırım usb bellektte sıkıntı var. Farklı bir usb belleğe yazıp tekrar deniyim.

Benim tuşların rengi beyaz ama yinede her türlü denedim yine 2. fotoğrafaki bölüm açılıyor. Sanırım usb bellektte sıkıntı var. Farklı bir usb belleğe yazıp tekrar deniyim.

Bilemedim hocam, bende Lenovo yok maalesef. Olan arkadaşlardan birileri yazarsa iyi olur.

Yeni konular

Geri
Yukarı