FreeDOS sisteme nasıl Windows 11 yüklenir?

abox

Centipat
Yer
İzmir
RAM
XPG Hunter 16GB (2×8) 5200MHz CL38 DDR5 Ram
SSD veya HDD modeli
Samsung 980 1TB
Ekran kartı
ASUS Dual GeForce RTX 4060 OC 8 GB
Anakart
ASUS Prime A620M-K
İşlemci
AMD Ryzen 5 7500F
Geçen günlerde elime geçen FreeDOS sisteme nasıl Windows 11 kurabilirim? Bir key almak gerekir mi? İşletim sistemleri hakkında pek bir bilgim yok da.

@xkeremm.22

Kankam etkinleştirmek için key gerekli keysiz de kullanabilirsin. İnternette nasıl kurulum yapabileceğinle ilgili birçok video var.

Geçen günlerde elime geçen FreeDOS sisteme nasıl Windows 11 kurabilirim? Bir key almak gerekir mi? İşletim sistemleri hakkında pek bir bilgim yok da.

@xkeremm.22

Bir usb bulup içerisinde windows 11 iso dosyası yazdırman gerekiyor. Format usb'si oluşturman gerekiyor kısaca. Sonrasında usb'yi kasaya takıp bilgisayar açılırken bios'a girip usb'yi seçip kurulum yapman gerekiyor.

Key için internette 30 TL'ye satılan keyler var. Ben onlardan almıştım.

@xkeremm.22

Ürün anahtarı olmadan kurulum yapabilirsiniz Windows size 30 günlük bir deneme süresi verecek‚ 30 günlük deneme sürümünden sonra sağ altta Windows'u etkinleştir yazısı çıkacak aynı zamanda güvenlik güncellemeleri alamayacaksın ve Windows'u özelleştiremeyeceksin.
Bu linkten kodu alarak Windows'u etkinleştirebilirsin.

Ürün anahtarı olmadan kurulum yapabilirsiniz Windows size 30 günlük bir deneme süresi verecek‚ 30 günlük deneme sürümünden sonra sağ altta Windows'u etkinleştir yazısı çıkacak aynı zamanda güvenlik güncellemeleri alamayacaksın ve Windows'u özelleştiremeyeceksin.
Bu linkten kodu alarak Windows'u etkinleştirebilirsin.
Teşekkür ederim hocam.

Yeni konular

Geri
Yukarı