FreeDOS sisteme Windows 11 yüklemek

Gok1Han

Kilopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
32 GB RAM
RTX 3050 4 GB
İ7 12650 işlemci
1 TB SSD
Merhaba. Excalibur G770 adlı bir laptop aldım. FreeDOS olduğu için Windows 11 yüklemem gerek ama ne yapacağımı bilmiyorum. Bir tanıdığım var Vatan Computer'da çalışıyor. Sen getir ben sana 300 liraya yüklerim dedi. Ne yapmam lazım?

Farklı bir bilgisayardan Windows 11 ISO indirip, Rufus ile flash diske yazınız, kolaylıkla yükleyebilirsiniz para vermeye değmez.

Hiç 300 liranızdan olmayın hocam. Bir USB belleğiniz varsa başka bir bilgisayardan ya da internet kafeden yarım saatlik işle Windows 11 ISO indirin. Rufus ile yazıp kurabilirsiniz.
Alttaki videoya bakabilirsiniz.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hiç 300 liranızdan olmayın hocam. Bir USB belleğiniz varsa başka bir bilgisayardan ya da internet kafeden yarım saatlik işle Windows 11 ISO indirin. Rufus ile yazıp kurabilirsiniz.
Alttaki videoya bakabilirsiniz.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu lisans muhabbeti tam olarak ne peki? Böyle yapınca mantıken lisanssız oluyor. Ürün anahtarını nereden edineceğim. (Ucuz yollu)

Farklı bir bilgisayardan Windows 11 ISO indirip, Rufus ile flash diske yazınız, kolaylıkla yükleyebilirsiniz para vermeye değmez.
Lisanssız olmuyor mu öyle?

Bu lisans muhabbeti tam olarak ne peki? Böyle yapınca mantıken lisanssız oluyor. Ürün anahtarını nereden edineceğim? (ucuz yollu)

Link atmam uygun olmaz ama OEM key alabilirsiniz 50 lira gibi bir ücrete ortalama. Ufak bir araştırmayla güvenilir siteleri bulabilirsiniz.

Link atmam uygun olmaz ama OEM key alabilirsiniz 50 lira gibi bir ücrete ortalama. Ufak bir araştırmayla güvenilir siteleri bulabilirsiniz.
Peki mesela bilgisayara Windows 11 yükledim. Bu OEM Key'i hâlâ kullanabilirim değil mi? Yani Windows 11 yükleme aşamasında bu Key'i kullanmam şart mı, yoksa yükledikten sonra da kullanabilir miyim?

Sağlam lisans gibi sitelerden ucuza bulursunuz. Lisanssız Windows kullanırsanız, kişiselleştirme vs yapamazsınız.
Bilgisayardaki drive güncellemelerini ne yapmam lazım peki?

Peki mesela bilgisayara Windows 11 yükledim. Bu OEM Key'i hâlâ kullanabilirim değil mi? Yani Windows 11 yükleme aşamasında bu Key'i kullanmam şart mı, yoksa yükledikten sonra da kullanabilir miyim?

Bilgisayardaki Drive güncellemelerini ne yapmam lazım peki?

İstediğiniz zaman kullanabilirsiniz hocam. OEM keyler anakarta gömülüyor diye biliyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı