FreeDOS Tulpar T7 20.3 sisteme Windows 10 kurmak

tallhunter

Decapat
Monster Tulpar T7 20.3 aldım ve bugün elime ulaştı. Bilgisayarı kurdurduğum bilgisayarcıya Windows'u ne kadara kuracağını sordum. 100 lira dedi. Bu kadar zor işlem olduğunu sanmıyorum.

Monster Tulpar T7 20.3 aldım ve bugün elime ulaştı. Bilgisayarı kurdurduğum bilgisayarcıya Windows'u ne kadara kuracağını sordum. 100 lira dedi. Bu kadar zor işlem olduğunu sanmıyorum.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bunu yapmak için 100 TL vermeye gerek yok.

Hocam Monster yıllar önce kendi YouTube sayfasında Windows nasıl kurulur adlı video çekti. Yani elinizde açılan 1 tane PC varsa format USB'si hazirlamak 15-20 dk. Format atmak ise maksimum 20 dk. 1 saatinizi almaz toplamda. Bunun için 100 lira :D çok büyük bir para. İçinden parça çalınma riski de var.

Elimde USB bellek yoktu. Monster'in verdiği USB bellek içinde sürücüler ve program var. Onları masaüstü bilgisayarıma atıp tekrardan USB'ye kursam herhangi bir sorun olmaz herhalde.

Elimde USB bellek yoktu. Monster'in verdiği USB bellek içinde sürücüler ve program var. Onları masaüstü bilgisayarıma atıp tekrardan USB'ye kursam herhangi bir sorun olmaz herhalde.
Hiçbir sorun olmaz. Aynı zaman monster zaten internet sitesinde güncel sürücüleri her PC için paylaşıyor. Tulpar T7 V20 Sürücü Sayfası

Yeni konular

Geri
Yukarı