Çözüldü FreeDOS Windows 11 kurarken bir sürü sürücü bölümü çıkması ne anlama geliyor?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

oblomovv

Decapat
Makaleler
1
Bu ne anlama geliyor arkadaşlar? Yani Windows 11 kuruyorum şu an özel yüklemeye geldim ve bölüm 1 bölüm 2 gibi sürücü bölümleri çıkması ne anlama geliyor? Ben bu laptopu sıfır aldım FreeDOS olarak daha önceden kullanılmış anlamına mı geliyor bu?

Çözüm
Sorum o değildi hocam onu biliyorum yanlış anlaşılmış herhalde, freedosa Windows 11 kuruyorum şu an zaten fakat özel yükleme yaparken ayrılmış bölümler çıktı.

Disk bölümünde FreeDOS bulunuyor şu an. Gayet normal bir durum.
FreeDOS aslında bir işletim sistemi fakat sadece Shell bulunduran bir işletim sistemi.
Windows'ya da Linux yüklü gelmeyen cihazlarda FreeDOS vardır.

Son düzenleyen: Moderatör:
Driverları koyuyor bazı üreticiler. O yüzden 2-3 GB yer kaplayan bir sürücüyse kafanı takmana gerek yok.

Hayır, işletim sistemi olmayan cihazlar. FreeDOS olarak geliyor.

Sorum o değildi hocam onu biliyorum yanlış anlaşılmış herhalde, freedosa Windows 11 kuruyorum şu an zaten fakat özel yükleme yaparken ayrılmış bölümler çıktı.

Disk bölümünde FreeDOS bulunuyor şu an. Gayet normal bir durum.
FreeDOS aslında bir işletim sistemi fakat sadece Shell bulunduran bir işletim sistemi.

Çözüm
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı