Çözüldü Windows 11 kurarken mavi ekran çıkması

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

576822

Centipat
Bilgisayarımı 69 defa sıfırlamışımdır 2. defa başıma geliyor bu olay kurulumu başlatınca mavi ekran geliyor. Önceden yaşadığımda başka sistem kurup yeniden denemiştim ve düzelmişti ama şimdi o kadar zaman harcamak istemiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Bilgisayarımı 69 defa sıfırlamışımdır 2. defa başıma geliyor bu olay kurulumu başlatınca mavi ekran geliyor. Önceden yaşadığımda başka sistem kurup yeniden denemiştim ve düzelmişti ama şimdi o kadar zaman harcamak istemiyorum.

ISO dosyası hasarlı olabilir. Başka bir ISO deneyin.

Çözüm
500GB hard disk normal Windows açılıyor sıfırlıcam diye System32'yi sildim sıkıntı o :D

Yok ya her gün günlük rutin :D

Şimdi 70'i yapacağım durmak yok 🤠

Hocam ben Win 95 ve sonrasını tek tek kurdum 30-40'dan fazla format atmışımdır. Bana sürekli laf atılıyor. Ve cihaz hard disk olduğundan bozmuş olabilirsin. Ve o günlük rutininden vazgeç yoksa PC benden bu kadar deyip çalışmayacak ileride:D

Hocam ben Win 95 ve sonrasını tek tek kurdum 30-40'dan fazla format atmışımdır. Bana sürekli laf atılıyor. Ve cihaz hard disk olduğundan bozmuş olabilirsin. Ve o günlük rutininden vazgeç yoksa PC benden bu kadar deyip çalışmayacak ileride:D

Bana da çok laf atıyorlar son formatım bu 70 de bitireceğim dayanırsa :D

Hocam ISO dosyası 10 kere sıfırlamamdan dolayı dayanamamış ve bozulmuş şimdi sorunsuz bir şekilde inşallah son sıfırlamamı yapıyorum teşekkürler :)

Son düzenleme:

Geri
Yukarı